Korwin: Mamy do czynienia z gangiem założonym jeszcze przez gen.Kiszczaka. Teraz walczą o pieniądze.

Gang gen.Kiszczaka

W ostatnim wywiadzie dla Nczas TV, poseł Korwin-Mikke komentując doniesienia medialne związane z finansami rodziny Ministra Szumowskiego, zwrócił uwagę na źródło problemów III RP:

“W każdym normalnym państwie, gdy pojawiają się tego typu nie tylko fakty, ale i podejrzenia to minister podaje się do dymisji a jak nie, to jego dymisjonują… To świadczy, że mamy do czynienia z gangiem założonym jeszcze przez gen.Kiszczaka. Ten gang działa w najlepsze, a umowa brzmi: raz rządzimy my, raz wy, raz kradniemy my, raz kradniecie wy (mamy się zmieniać). Problem polega na tym, że gdzieś tak 2 lata temu Jarosław Kaczyński oświadczył, że on nie będzie tej umowy dotrzymywał i od tej pory do końca będzie rządziło już PiS i w tym momencie powstały “Komitety Obrony Demokracji” (KOD) wszyscy z tej z drugiej strony poczuli się straszliwie oszukani, że umowa zawarta przy okrągłym stole nie została dotrzymana. Teraz jest walka o pieniądze oczywiście, bo o nic innego nie chodzi, nie ma żadnej ideologii, ludzie przechodzą z PO do PiSu z PiSu do PO, z PO do SLD.. do PSL i tak dalej. Ta cała banda czworga nie ma żadnej ideologii poza tą, że kto jest przy kasie, ten bierze pieniądze”.

Całość wywiad:

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
leonNonicksinceritassariusz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nonick
Gość
Nonick

Eee, myślałem że będą jakieś niusy o związkach szumowskich z kiszczakiem a tu wciąż te same ploty, uproszczenia i ogólniki.

sinceritas
Gość
sinceritas

Tak, tak. A tymczasem prezydent korwinizmu Krzysiu Bosak zapowiada, że razem z rządem PiS przyniesie Polsce “świeży powiew”:

“Gdyby rządzący uczciwie przeanalizowali wszystkich kandydatów opozycji na prezydenta mogliby dojść do wniosku, że współrządzenie z prezydentem takim jak ja, mogłoby być świeżym powiewem dla kraju”

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25971682,bosak-chcialby-jako-prezydent-wspolrzadzic-z-pis-em-mogloby.html

sinceritas
Gość
sinceritas

… nie będzie to dla niego chyba większy problem, bo z PiSiorkami chodzi za rączki regularnie.
comment image

sariusz
Gość
sariusz

Protokóły obrad w Magdalence znalezione w dziupli wielkiego dębu. (Fragmenty) ……… Kiszczak: A więc ustalone. Raz będą rządzić jedni a raz drudzy i wtedy będziecie mogli kraść. Wałęsa; A ja bendem prezydendem Kwaśniewski: A potem ja. Konieczno. Michnik: Ważne, żeby nie dopuścić tego go-ooo-ścia, co chodzi w musze i gra w ka-aa-rty. Kuroń: On jest najgroźniejszy. Biskup (agent Kiszczaka): Niech boża ręka broni. Chuj z nim. Wszyscy: No to zdrowie! Kiszczak: Jeszcze jedna sprawa. Agenci mi donieśli, że w podstawówce nr 7, w klasie I c, jest taki Krzyś … (szeleści notatkami) …. Krzysztof Bosak. Nasi analitycy przypuszczają, że w… Czytaj więcej »

leon
Gość
leon

Nie myślałeś żeby się zawodowo zająć się zawodowo pisaniem tanich kryminałów? Mielibyśmy od ciebie spokój. Co…? Nie chcą czytać? Co za pech.