fbpx

Korwin: Mam trudne zadanie: przekonać ludzi, że zostali oszukani i zastraszeni koronawirusem.

POMOCNA DŁOŃ?

Śp. Samuel Langhorne Clemens, znany pod pseudonimem Mark Twain, powiedział: „O wiele łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani”. Mam więc trudne zadanie: przekonać Państwa, że zostaliście oszukani przez bandę dziennikarzy i  kupę polityków, którzy skutecznie zastraszyli Was koronawirusem. Według oficjalnych danych z  Ministerstwa Cyfryzacji w  styczniu, lutym i  marcu zmarło w  Polsce 108 tysięcy ludzi; w tym samym okresie w 2019 zmarło 111 tysięcy, a w 2018 116 tysięcy. Podobnie w pierwszej połowie kwietnia: 17 121; 16 605 i 18 138. Umiera MNIEJ ludzi niż rok czy dwa lata temu – i tyle o tej „strasznej epidemii”. Zresztą: to, że umiera trochę mniej niż rok czy dwa lata temu – to drobiazg. Za miesiąc to się pewno zmieni.

Ważna jest proporcja: umiera 135 tysięcy, z czego na CoV-19… 600!!! To jest kropla w  morzu, niemająca ŻADNEGO znaczenia. Tym bardziej że umierają na ogół ludzie i tak ciężko chorzy. Z punktu widzenia statystycznego tej epidemii po prostu NIE MA. To znaczy: jest, ale taka raczej maleńka. To pokazuje, jak można manipulować ludźmi. Gdyby dziennikarze pisali i pokazywali w telewizji tylko umierających na np. wirusowe zapalenie wątroby – to Polska wiłaby się z przerażenia i chowała pod stoły. Ponieważ o tym nikt nie pisze – to problemu nie ma… A tu dziennikarze żurnaliści zmontowali „fakt dziennikarski” – a ludzie się boją. A gospodarka traci DZIENNIE miliardy złotych –  prawie 200 dziennie od pracującego Polaka. Szpitale są, owszem, zapchane, ale to wyjątkowo nie wina samej „służby zdrowia”, która działa całkiem nieźle, tylko bezpośredniej ingerencji Sejmu, „rządu” i JE Łukasza Szumowskiego z całą Jego bandą urzędasów. Wydają takie ustawy, przepisy i rozporządzenia, że nie daje się leczyć ludzi normalnie.

Tak, ja też jestem w Sejmie – ale wszystkie ustawy przygotowuje „rząd” i murem głosuje za nimi PiS-owska Większość (235 na 460), więc KONFEDERACJA nie jest temu winna. Sprawa jest zresztą ogólnoświatowa: wszędzie jest to samo. Dziennikarze żyją z sensacji – więc bez cienia wstydu wyolbrzymiają co się da i przesadzają. Ale – czy na pewno jest to spontaniczna, typowa dla d***kracji, histeria? W  1998 roku śp. Dawid Rockefeller powiedział: „Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy, to odpowiednio wielki kryzys – a wtedy wszystkie narody zaakceptują Nowy Porządek Świata”.

To jest całkiem spore grono ludzi mających ogromne pieniądze i chcących urządzić świat na swoją modłę. Byłby to świat przerażający, nie do życia. Ale ci ludzie wierzą, że nie wolno pozwolić rozwijać się spontanicznie, trzeba to zorganizować. Jak to był powiedział wybitny socjalista Adolf Hitler: „Dajcie mi władzę, a ja was urządzę!”. Być może więc ten kryzys nie był odpowiednio wielki, a ONI nie chcieli już czekać – więc podsypano sprzedajnym dziennikarskim szujom trochę pieniędzy, by go rozdmuchały?

A może, jak podejrzewają niektórzy, ktoś pomógł temu wirusowi zaistnieć? Dwa lata temu amerykański instytut OPATENTOWAŁ (!! – po co?) wirusa SARS-2. Koronawirus to SARS-19 – może ktoś mu pomógł się zmutować? A ponieważ Amerykanie bardzo chcą zniszczyć swego największego konkurenta, czyli Chiny – może ktoś chciał upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i  tego wirusa podrzucił do 9-milionowego Wŭhàn, położonego w centralnej prowincji Húběi?

109 thoughts on “Korwin: Mam trudne zadanie: przekonać ludzi, że zostali oszukani i zastraszeni koronawirusem.

 1. Panie Januszu, bardzo trafnie Pan to zkomentowal. Mysle, ze kazdy inteligentny i obyty czlowiek wie, ze to jedna wielka bzdura, ze to cos nie istnieje, albo tak jak Pan podkreslil pod koniec artykulu jesli juz co to zostalo to wyprodukowane i celowo podeslane chinczykom, zeby ich skompromotowac (przy zachodniej ofensywie medialnej) i oslabic (zaintersowanie w prowadzeniu handlu z tym panstwem moze spasc, bo ludzie wierza w te brednie i beda obwiniali Chiny za ‘cale zlo’ wywolane ‘wirusem’ i za nadchodzacy kryzys).
  Jak wiadomo, usa jest najbardziej zadluzonym krajem na swiecie i chyba w historii. W marcu dlug publiczny wynosil ponad 23 triliony dolarow, teraz to juz ponad 25. Chyba usa potrzebny jest tez dramatyczny kryzys ogolnoswiatowy (cos na miare wielkiego kryzsu z lat 20-tych xx wieku albo cos nawet gorszego) badz wojna (chyba na to sie nie zdecyduja bo moga przegrac z Chinami) aby w jakis sposob anulowac ten dlug. Mam nadzieje, ze te panstwo terrorystyczne ostatecznie zostanie zniszczone, bo to nie sa te same stany zjednocznoe co 100 lat temu, a ich polityka jest chyba juz tylko i wylacznie zgodna z interesem zy***skiego lobby oraz wielkich korporacji i bogatych cwaniakow.

 2. Panie Januszu, jak się nie będzie nic robiło to zgonów nie będzie 600 czy 1000 tylko ze sto tysięcy. Epidemię najlepiej zdusić w zarodku.

 3. NARODZIE POLSKI, PROSZE PRZETRZYJCIE OCZY.GLOBALNY KAPITALIZM CHCE ZYCIE WAM ZRUJNOWAC. PROSZE NIEDAJCIE SIE ZMANIPULOWAC I ZOSTAC EKONOMICZNYMI NIEWOLNIKAMI. NWO JEST JUZ TU.

 4. Tylko czekać aż zachoruje, tak jak górnicy którzy planowali straj a teraz “chorują bezobjawowo”

 5. Ludzie ogarnijcie się nie ma żadnego wirusa, to wymysl polityczny gdzie każdy kraj wykorzystuje to na swój sposób A jedynie kto na tym korzysta to politycy..

 6. Kuce odgalopowały z powrotem na Facebook, więc my możemy sobie swobodnie podyskutować.
  1/ O tym, czy epidemia jest groźna czy nie, oceniamy po tym, jakie straty są w tych krajach, gdzie się ona rozwinęła (USA, Włochy, Hiszpania itd. – po kilkadziesiąt tysięcy ofiar) a nie w tych krajach, gdzie udało się ją zahamować (Polska – miejmy nadzieję, Chiny, Korea) albo gdzie się jeszcze nie zdołała rozwinąć. Tak wiem, że kowidowi negacjoniści mają też swoje filmiki na YouTubie, które twierdzą, że ta liczba ofiar w USA i Hiszpanii to też manipulacja, ale ja się odnoszę do artykułu Korwina, który bagatelizuje zagrożenie na podstawie liczby ofiar w Polsce.
  2/ Manipulacja prasowa. Wolni ludzie mają prawo czytać, oglądać, co uważają za stosowne i na tej podstawie wyciągać wnioski. W tym wypadku wyciągnęli taki wniosek, że wolą siedzieć w domu i stracić trochę zarobku niż iść do pracy i się zarazić. Być może wniosek niesłuszny, ale taki wyciągnęli. Podobny zresztą wniosek wyciągnęli rządzący Chinami, mimo że tam nie ma wolnej prasy, demokracji ani Rockefellera.
  3/ Davida Rockefellera nie ma zresztą też gdzie indziej, bo zmarł trzy lata temu w wieku 102 lat. Przypuszczam, że ma wystarczająco wygodną trumnę, żeby mu się chciało zmartwychwstawać i obejmować władzę nad światem.
  4/ W ostatnim akapicie Korwin zmienia narrację i nagle okazuje się, że ten wirus nie jest taki nieszkodliwy, tylko bardzo groźny i specjalnie spreparowany przez Amerykanów, żeby zniszczyć Chiny. Więc albo jest niegroźny i wtedy nie może zniszczyć Chin, albo groźny i wtedy musimy się również my go obawiać.
  5/ Co do jego “opatentowania” to sprawę wyjaśniło już poniżej kilka kuców.

  1. 1/ Do śmierci z powodu COVID zaliczają się wszystkie zmarły osoby, u których wykryto COVID. Mogły one umrzeć na serce, mogły na raka, ale jeśli test (najczęściej ten, który jest niewiarygodny) pokazał COVID to wpisywano COVID. Wirus jest groźny dla osób, które już na coś chorują, a najbardziej groźny jest dla tych, którzy i tak już jedną nogą stoją w grobie. Sami urzędnicy w USA mówili, że nie warto patrzeć aż tak na dane, gdyż są one przekłamane z wcześniej wspomnianego powodu. Wszędzie liczy się tak samo. A teraz proszę się zastanowić ile osób zmarło w taki sam sposób przed laty ale nie zostali zbadani na wirusy.

   Rozmawiał Pan z kimś ze służby zdrowia? Ja rozmawiałem z kolegą, który jeździ na karetce. Był przeszczęśliwy, gdyż za każdy przewóz osoby podejrzanej o zakażenie koronawirusem ma płacone ekstra, w ten sposób w miesiąc zarobił 18 tysięcy złotych podczas gdy średnia w 2019 za miesiąc wynosiła 2000 złotych. Podobnie płacone mają szpitale za leczenie chorych na COVID, za podłączanie ich do respiratorów (więcej niż za podłączenie osoby chorej nawet na innego wirusa) itd. itd. zatem proszę się zastanowić dlaczego tak dużo osób może mieć COVID, zwłaszcza, że nie da się udowodnić fałszu gdyż “testy PCR nie są wiarygodne”.

   1. Właśnie o tym pisałem. Żeby udowodnić, że wirus jest nieszkodliwy trzeba obalić te dane o kilkudziesięciu tysiącach zmarłych w USA, Hiszpanii, UK, Włoszech a nie, tak jak Korwin, pisać, że w Polsce zmarło 600 (naprawdę już prawie 1000, ale o to mniejsza) osób.

 7. Tymczasem prostytutki pracują jak dawnej. Na roksa.pl ofert jest mnóstwo. Telefony dzwonią, zaś panienki obsługują klientów w maseczkach.

 8. Ja bym może i uwierzył JKM ale gdyby miał rację to co z ofiarami pandemii (czy “pandemii”) z Włoch, Hiszpanii etc.? Są małe kłamstwa, duże kłamstwa i statystyka i tą właśnie podpiera się JKM żeby dowieść… nie wiadomo czego. Przecież Chińczyków jest ponad miliard a umarło raptem parę osób… I to ma dowieść że nie było tam epidemii czy może że środki zaradcze były właściwe?

  Zagrożenie nie było znane więc działania mogły być przesadzone ale po rozeznaniu się w sytuacji te działania się koryguje i łagodzi. Przebiegu epidemii nie można ekstrapolować na inne kraje ani uogólniać. Działania różnych krajów były różne, różne są doświadczenia różnych populacji z infekcjami grypopodobnymi, różny jest poziom opieki zdrowotnej a co za tym idzie inna wyleczalność ale i różna średnia długość życia (w efekcie ilość ludzi najbardziej zagrożonych jest większa gdy ludzie żyją dłużej), inne zagęszczenie ludności, rozwój epidemii następował przy różnej długości dnia i pogodzie więc ilość promieni UV neutralizujących wirusa (grypy także) była inna. itd, itd itd. Teorie spiskowe “sypią się jak gówno z barana”, JKM wmawia nam jak bardzo nas oszukano, ale kto korzystałby na tym oszustwie najbardziej? Dziennikarze? Kapitaliści (swoją drogą po tym Rockefellerze powiało socrealizmem)? U nas to chyba politycy…. głównie pis ale, jak widać i JKM też próbuje się spopularyzować na epidemii… Nie mam pretensji – niech mu idzie na zdrowie.

  1. Ciekawe, ze Szwajcarii epidemia nie dotyczy , nie ma restrykcji, ludzie żyją normalnie i jakoś nie ma gigantycznej umieralności na Covid 19

   1. Pani Anito. Jako kobieta powinna się Pani jednak skoncentrować na gotowaniu, szyciu i wychowywaniu dzieci, a nie braniu udziału w poważnej dyskusji.
    A to fakty dotyczące Szwajcarii:
    Restrykcje: “16 marca wszystkie szkoły oraz większość sklepów na terenie kraju zostało zamkniętych, a 20 marca zakazano zgromadzeń większych niż 5 osób (wyłączając rodziny). Tego samego rząd ogłosił rozpoczęcie kontroli na granicach państwa, a także rozpoczęcie prac nad zapomogą dla gospodarki.” Czyli restrykcje zaczęły się w w tym samym mniej więcej czasie co w Polsce i miały podobny charakter.
    Śmiertelność na dzisiaj: 1879 osób, czyli dwa razy więcej niż w Polsce przy cztery razy mniejszej liczbie ludności.
    Pozdrowienia pani Anito i proszę pamiętać o posoleniu ziemniaczków.

    1. PS. Pewnie pomyliła pani Szwajcarię ze Szwecją – też na Sz. Tyle, że w Szwecji też są restrykcje i dużo ofiar śmiertelnych.

 9. Proponuje zaczac od dunskich statystyk sst.dk – wal jak chuj, grypa sieje 3 razy wieksze spustoszenie.

 10. Szanowny Panie Januszu,

  nikt nie opatentował żadnego wirusa, tylko związki chemiczne wyizolowane z tego wirusa. Po co? Bo mogą one służyć do dalszych badań nad leczeniem chorób nim wywołanych. Np. przygotowaniu szczepionki, na której taki czy owaki mógłby sobie zarobić dzięki temu, że ma patent.
  Wniosek patentowy złożony został w 2014 roku (czyli 6 lat temu), a procedura patentowa zakończona została 2017. I nie amerykański urząd patentowy, tylko europejski.

  Reszta się zasadniczo zgadza.

  1. Gówno prawda. Szczepionka dawno jest ale nie dla wszystkich ludzi.
   Góra tego świata nie pozwoli nikomu aby szczepionka ujrzała światło dzienne tak jak baroni paliwowi pilnują tego aby na rynek nie wprowadzono samochodów na wodę.
   Tu chodzi o o co innego. A o co to się domyśl jeden z drugim.
   Jest nas za dużo na świecie. Po co wojny na szabelki, pociski, bomby?
   Zapytaj Geitsa.

 11. “Koronawirus to SARS-19”
  “Ten” koronawirus ma nazwę SARS-CoV-2, a wywołana przez niego choroba nazywa się COVID-19. JKM nie pojmuje o czym bredzi, cóż, demencja to przykry stan umysłu, przy którym dzieci i wnuki powinny człowieka izolować, wysłać na działeczkę posadzić pomidorki, czy coś.

  1. Że też dałeś swojemu chłopakowi sedesariuszowi wrzucić swoje nagie zdjęcie powyżej… Ja rozumiem kryzysy, kowity, comingouty ale to już mocno przegięte

 12. Z jednym się nie zgadzam, a mianowicie cyt.”Ważna jest proporcja: umiera 135 tysięcy, z czego na CoV-19… 600!!!”. Otóż wg polskich patomorfologów, w naszym kraju, ani jedna osoba nie zmarła z powodu Covid-19. Dodatkowo można przytoczyć słowa np. profesora Klausa Püschela, który jest szefem hamburskiego instytutu medycyny sądowe, zajmującym się badaniem ciał osób zmarłych na Covid-19 z obszaru Hamburga. Na łamach „Hamburger Morgenpost” stwierdził, że w Hamburgu nikt nie umarł na Covid-19. W podobny tonie wypowiada się także dr Wodarg, pulmonolog specjalista od zdrowia publicznego. Z naszego “podwórka” należy wymienić Zbigniewa Martykę, ordynatora oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej. W tym wszystkim, trzeba też wspomnieć WHO, która to organizacja odgrywa znaczącą rolę. Mianowicie, po roku 2009/2010, kiedy to ptasia i świńska grypa, miały mieć straszliwe skutki dla ludzkości (dziwnym trafem nic wielkiego się nie stało!!!!), zmieniono definicję pandemii. Ma to kluczowe znaczenie. Mimo tego przy obecnej definicji pandemii, by nazwać to co się dzieje pandemią, ilość zgonów musiałaby być na poziomie 12% w skali świata. Taka sytuacja miejsca nie ma, więc i pandemii też nie ma.

 13. Więc co robić ma normalny obywatel panie Januszu. Przepraszam, nie normalny tylko oświecony a tych jest mniej.

 14. Rząd może i my wybraliśmy ale oni wykonują rozkazy tych , którzy nimi rządzą obudźcie się ludzie

 15. Panie Januszu! Apeluję jednak o odrobinę logiki i spójność przekazu. Jeśli tego wirusa nie ma, względnie jest całkowicie niegroźny a całe zagrożenie wymyślili dziennikarze na zlecenie Rockefellera to proszę nie pisać w tym samym artykule, że został on stworzony sztucznie po to, żeby zniszczyć Chiny. Jakby był niegroźny, albo go nie było, to by nie był w stanie zniszczyć Chin i szkoda byłoby zachodu, żeby go podrzucać “do 9-milionowego Wŭhàn, położonego w centralnej prowincji Húběi”.

  1. Ogólnie to Korwin mówi prawdę więc czemu czepiasz się o to że ma jakąś polityczną opinie ws Chin…5g w Wuhan robi robotę plus szczepionki na grypę;

  2. pandemia medialna Chiny wtedy zniszczc miala. Tak jak Polaków pandemia strachu i medialna niszczy. Czy gdydy te wirusy byly grozne, to Minister zdr. , i inni bez masek i innnego zabezpieczenia łazili by tak > Nie ma zadnych chorób co by narody zniszczyła. Ciągle są jakies wirusy. I bedą, ale nie pandemia. https://www.bitchute.com/zM2dp1i17HnH/

 16. jak czytam wypowiedzi Korwina to robi mi się niedobrze.Jak trzeba być załamanym egoistą żeby próbować przekonywać ludzi że nie ma pandemi.Nikt nie twierdzi że ten wirus zabija ludzi, nie mniej jednak przyczynia się do jeszcze większego osłabienia systemu imonulogicznego, badania trwają cały czas.Korwin jest tak samo mądry jak Trump, który zalecił ludziom wyszukiwanie sobie środków dezynfekcyjnych

  1. Weź Ty się człowieku doinformuj o co chodziło Trampowi i nie pisz tu bzdur! Trafia mnie jak czytam takie wypociny kogoś, kto nie potrafi nawet sprawdzić informacji tylko powiela pierdoly. Jak tak można?!

  2. Tak tak płatny trollu..maseczki ma pewno poprawiają funkcjonowanie systemu immunologicznego..”logiczne”

 17. Proszę wspomnieć że Ludzie dają dobrowolnie swój kod genetyczny podczas wymazu. Budowana jest wielka baza genetyczna.na świecie trwa biogenetyczny wyścig. Po co to komu? Rasa panów znowu miesza.

  1. Właśnie o tym niedawno z kimś rozmawiałam. Tak samo pomyślałam, że tyle ludzi badają, a to są ich wymazy z ciała, to są ich dane osobowe, nie do podrobienia. RODO niby chroni dane, a pod przymusem pobierają komórki z ciała. Ciekawe tylko po co

 18. Dlaczego NIKT NIE KRZYCZY O TYM GŁOŚNO? DLACZEGO POSŁOWIE przyklaskują zamiast bronić społeczeństwa, które ich wybrało na swoich reprezentantów – przed NADCHODZACYM złem.. Nie macie dzieci, wnuków? Takiego świata dla nich chcecie?? Biernośc i szepty bokami nas nie obronią..!!!!!!

 19. W wszechswiecie na każdą reakcje przypada równie silna reakcja, czym więcej globaliści będą napierać na swój nowy porządek tym więcej przypartych do ściany twardogłowych “normali” nie będzie miało innej opcji jak otworzyć oczy na ich machlojki i zacząć szukać wyjścia z sytuacji, w ten sposób świat pozostaje w perfekcyjnej równowadze,
  Chociaż czasami mogłoby się wydawać ze pływamy na dnie kloaki bez szans na wydostanie w rzeczywistości globaliści tracą poparcie i muszą się podejmować tak debilnych akcji jak ten cały paranojawirus,
  JKM przed tobą otwiera się szansa na zajęcie miejsca po ustępujących globalistach, pewnego dnia parlament może być twój

 20. Mam do Pana pytanie, dlaczego rząd bierze udział w Wojnie Informacyjnej? Dlaczego się w to wciągnęli? Rozumiem, wystraszyli się, na początku każdy się wystraszył, ale dalsze działania pokazują tylko to, że wojna informacyjna trwa, celem tego jest destabilizacja Państwa, ciekawy moment ten koronawirus wybrał, na co czekamy? na to aż ktoś nam wprowadzi nam nową “demokrację”? Nowy porządek inny świat

 21. Swoją drogą to rzeczywiście wygląda na robotę trampkarzy: Podrzucili wirusa do Chin, gdzie zginęło 3 tys. ludzi, po czym wirus wrócił do USA, gdzie już zabił 80 tys. Amerykanów. Cha, cha, cha! Make America great again!

  1. zabiły procedury w szpitalach i podłączanie pod respirator za 39 tys dol. To świetny biznes, poza tym nie 80 tylko 45 bo reszte zaindexowano na innym kodzie. Poszukaj ten index na stronie CDC

 22. Skoro ten wirus taki niegroźny to po co “Amerykanie podrzucili go do Chin żeby zniszczyć swego największego konkurenta”?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.