fbpx

Korwin: W oparach homo-absurdu

Pamiętam, że przed paru laty pewien (tfu!) „gej” z Krakowa skarżył się, że zgłosił się do szkoły jako nauczyciel. Otwarcie się przyznając. Przyjęto go. Chodził w różowej koszulce i na przerwach rozmawiał z chłopcami o homoseksualizmie. Po dwóch tygodniach go wyrzucono…

Odparłem, że to NIE jest dyskryminacja. Wręcz przeciwnie. Gdyby był normalnym mężczyzną i na przerwach rozmawiał z dziewczętami o miłości po francusku, to wyrzucono by go po dwóch godzinach.
W tej chwili trwa w Warszawie batalia w/s LGBTQZ (nie zapominajmy o zoofiliach…). PiS jest partią oskarżaną przeze mnie o socjalizm i komunizm – ale w tej sprawie zajmuje stanowisko faszystowskie. Jest to, oczywiście, komplement: „faszysta” to socjalista, który zmądrzał i popiera rodzinę, zamiast z nią walczyć. Mussolini, Salazar, Piłsudski byli właśnie faszystami – w odróżnieniu od Hitlera, który był narodowym socjalistą i dzieci odbierał rodzinom zapisując je do Deutches Jugend i Hitler-Jugend.
W tej sprawie musimy więc trzymać sztamę z PiS-em – bo gospodarkę można przestawić z komunizmu na wolny rynek w parę tygodni (co pokazał śp.Mieczysław Wilczek w 1988 roku) – natomiast straty wywołane demoralizacją młodzieży są trudne, o ile w ogóle możliwe, to odrobienia.
Bo jak się nie znajdzie Dziesięciu Sprawiedliwych, to grozi jakiś deszcz ognisty…
Otóż PiS propaguje rysunek parasola, pod którym chroni się rodzina przed tęczowym deszczem. I ten rysunek oburzył postępaków.
Zadeklarowany homoseksualista, p.Przemysław Staroń, wybrany zresztą „nauczycielem roku”, wyznał (opieram się na tekście p.Magdaleny Raduchy z „Wirtualnej Polski”), że grafika ta „udostępniona na Twitterze wywołała burzę wśród uczniów”.
Tu dwie uwagi: wszystkie lobbies (nie tylko homo) działają w ten sposób: nalegają na przyznanie „swoim” jakichś nieważnych tytułów typu „nauczyciel roku” – a potem powołują się na to, że większość tych „nauczycieli roku” (co nie ma nic wspólnego z większością nauczycieli!) popiera ich postulaty. Jest to precyzyjna robota podkopująca społeczeństwo.
A druga uwaga: albo p.Staroń łże jak pies (co jest b. prawdopodobne) albo udało Mu się zrobić z uczniów jakieś dziwadła, którym przeszkadza, że ktoś chce kogoś przed czymś chronić!!!
P. Staroń ma absolutną rację mówiąc: „Dla człowieka, który ogląda tę grafikę, przekaz jest jasny: LGBT nas zalewa i to jest złe, a PiS to powstrzyma” – ale komentuje to tak: „To godzi w moją godność – zarówno jako człowieka, jak i osoby nieheteroseksualnej. To godzi w godność każdego człowieka”. To tak jakby meliorant obrażał się, że ktoś chce powstrzymać meliorację (która, jego zdaniem, jest niezbędna…).
W/g. p.Staronia uczniowie stanowczo zareagowali: „Mówią, że to skandal, nie mieści im się to w głowie, bo szacunek dla drugiego człowieka i niemożność obrażania go jest dla nich absolutnym fundamentem”. Niestety: p.Staroń nie pisze, kto tu jest „obrażony”. I czy przypadkiem nie zauważa, że np. młody człowiek wierzący w stworzenie świata w 6 dni też jest urażony Teorią Ewolucji?
Słowa p.Staronia potwierdza jego uczennica, panna Agata.
Parasol jest symbolem bezpieczeństwa. A tu, na tej grafice, ten parasol pokazuje brak szacunku i empatii do osób, które się w pewien sposób różnią. To było bardzo krzywdzące. Nie rozumiem, jak człowiek, który ma jakąkolwiek wiedzę o świecie, może coś takiego pokazać. Uważam, że to jest straszne (…) rozmawiałam w szkole ze znajomymi. Większość miała podobne stanowisko”.
P.Staroń powinien zostać wywalony z funkcji nauczyciela. Nie za to, że jest (tfu!) „gejem” – lecz za to, że biednym dziewczynom wywrócił w głowie tak, że wygadują kompletne bzdury. I na zawołanie kłamią – bo absolutnie nie wierzę, że większość te bzdury popiera.
P.Staroń bardzo pasuje do Unii Europejskiej i jej pierwowzoru, czyli III Rzeszy. Oczywiście: takiej Rzeszy, w której to nie Adolf Hitler zrobił Noc Długich Noży i zamordował Ernesta Röhma – homosia, szefa SA – tylko takiej, w której Ernest Röhm zamordowałby Adolfa Hitlera.
Ale to już inna historia.

394 thoughts on “Korwin: W oparach homo-absurdu

 1. Your style is really unique compared to other people I have read stuff from. I appreciate you for posting when you’ve got the opportunity, Guess I will just book mark this page.

 2. I appreciate, cause I found exactly what I used to be taking a look for. You’ve ended my 4 day lengthy hunt! God Bless you man. Have a great day. Bye

 3. local personal ads
  [url=”http://freedatingsitesus.com/?”]dating sites free no registration [/url]

 4. Niech f(x) = N(x) / D(x) będzie funkcją wymierną – taką, że licznik f(x) jest wielomianem

  N(x) = n[0] + n[1]*x + … + n[k]*(x^k),

  natomiast mianownik f(x) jest wielomianem

  D(x) = d[0] + d[1]*x + … + d[k]*(x^k).

  Stopnie licznika oraz mianownika są takie same i wynoszą deg(N) = deg(D) = k > 0.

  TWIERDZENIE
  Funkcję f(x) daje się jednoznacznie rozwinąć w ułamek łańcuchowy

  f(x) = a[0] + 1/(b[1]*x + 1/(a[1] + 1/(b[1]*x + 1/(a[2] + 1/(b[2]*x + … + 1/(b[k]*x + 1/a[k]) … ))))),

  przy czym wartości współczynników a[0], a[1], …, a[k] oraz b[1], b[2], …, b[k],
  możemy wyznaczyć stosując następujący algorytm

  a[0] := n[k] / d[k],

  Od i=1 do i=k wykonuj {
  Od j=0 do j=k-i wykonuj { n[j] := n[j] – a[i-1] * d[j] },
  b[i] := d[k-i+1] / n[k-i],
  Od j=1 do j=k-i wykonuj { d[j] := d[j] – b[i] * n[j-1] },
  a[i] := n[k-i] / d[k-i]
  }

  KONIEC.

 5. Skad takie zamilowanie do rodziny i ojczyzny u Pana? Na wszystkie te sprawy nie mamy totalnie zadnego wplywu, rodziny sie nie wybiera, ojczyzny rowniez. A co jesli rodzina i ojczyzna okazuja sie byc z zupelnie innej bajki niz my? Mamy sie meczyc z ta rodzina i ta ojczyzna, tylko dlatego, ze ktos z rzadu sobie tak wymyslil? Wole gdy ludzie mysla, gdy otaczaja sie ludzmi myslacymi podobnie i dzieki synergii buduja le[szy swiat, niz jesli maja na sile meczyc sie z ta narzucona przez los rodzina i ojczyna. Nie kazdemu sie udalo trafic na fajna rodzine i nie kazdemu bylo sie urodzic w fajnej ojczyznie, wiec bardzo Pana prosze o nie szkalowanie osob, dla ktorych te 2 wartosci nie sa najwazniejsze na swiecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.