fbpx

DO WIĘZIENIA!

Photo by Matthew Ansley on Unsplash

Są rzeczy, które trudno objąć umysłem, bo – jak to był powiedział śp. Albert Einstein – „dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i ludzka głupota; co do tego pierwszego są pewne wątpliwości…”.

Bardzo wielu ludzi klnie na rządzących, wyzywając ich od kretynów i złodziei. Mają absolutną rację: w d***kracji do władzy dorywają się najczęściej albo tacy – albo tacy. Człowiek powtarza to sto razy, wszyscy znajomi mu przytakują… po czym nagle mówią: „Jak to dobrze, że Władzuchna się o nas troszczy: szczepi nas, izoluje, lockdowny urządza, szkoły zamyka…”.

Widać ludzie ze szczętem zniewieścieli: uwielbiają, jak się ktoś nimi opiekuje!

W sprawie wyszczepiania wszystkiego, co żyje, kretynów już nie ma. Największy kretyn zauważył, że rok temu umierało dziennie na CoViD 200 Polaków – a dziś umiera dwóch… JE Adam Niedzielski i p. prof. Andrzej Horban ze swoją hordą szczepijników codziennie modlą się: „Dobry Boże! Spraw, żeby jutro umarło co najmniej 100 osób – to zaszczepimy jeszcze parę milionów frajerów, zarobimy parędziesiąt milionów i, oczywiście, ofiarę na Jasną Górę zaniesiemy…”. Największy kretyn widzi, że tylko o ten szmal chodzi – co widać po tym, że chcą szczepić dzieci, choć te na CoViD niemal nie chorują i w Polsce nikt poniżej 33. roku życia na to nie umarł!

W dodatku szczepienie dzieci jest nie tylko całkowicie zbędne, ale nawet szkodliwe dla ich rozwoju! Ale co tam dobro dzieci – gdy można zarobić parę milionów? Za taki pieniądz ludzie gotowi są zabijać, a nie tylko szczepić…

Ja wierzę w człowieka. Gdybym nie wierzył, że pp. Horban i Niedzielski robią to dla grubej kasy, musiałbym przyjąć, że są to idioci. Nie chcę tych panów obrażać takim posądzeniem…

I dlatego domagam się, by wreszcie przesłuchała ich prokuratura. Dlaczego mamy słuchać ich bzdur w telewizji? To prokuratorzy są opłacani, by ze spokojem wysłuchiwać nawet największych banialuk plecionych przez hochsztaplerów. Im prędzej ta szajka wyląduje w więzieniu, tym lepiej.

Z tą mini-pandemią dzieją się dziwne rzeczy. U nas umierają dziennie dwie osoby. W Wielkiej Brytanii ponad 100 – ale p. Borys Johnson żadnego lockdownu nie wprowadza. Dlaczego? Bo zrobił badania, z których wynikło, że jeśli spróbuje to zrobić, to będzie miał rewolucję na ulicach.

JE Adam Niedzielski zakłada (może słusznie?) że Polki i Polacy to pokorne jałówki i cielęta.

Jeszcze ciekawiej jest w Izraelu. Parę tygodni temu zapewniano nas, że to państwo jest przodujące w wyścigu socjalistycznego szczepienia i wzorowe: właściwie każdy jest tam zaszczepiony. Dziś patrzę: w Izraelu umiera dziennie 15 osób! Pięć razy więcej niż w Polsce – a Izrael jest od Polski cztery razy mniej ludny! Czyli śmiertelność na głowę jest tam zdecydowanie wyższa!

Rzut oka na Worldometer-CoViD pokazuje, że w państwach, które miały największą śmiertelność, obecnie nie umiera prawie nikt! Teraz umierają ci, których państwa ochroniły przed śmiercią rok temu. Po prostu: kto miał umrzeć – to umiera. Szczepionki mają na to niewielki wpływ, bo zaszczepieni… też umierają!!

– Janusz Korwin-Mikke

ANGORA nr 36 (5 IX 2021)

5 11 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
31 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
4 miesięcy temu
Reply to  P0yeahbunny

Jak przekazała rzeczniczka wojewody śląskiego, dziecko cierpiało na choroby współistniejące. Według niepotwierdzonych informacji mogła to być wrodzona wada serca. Chłopiec trafił do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach w ciężkim stanie i zmarł po 10 dniach leczenia w oddziale intensywnej terapii.

sariusz
sariusz
4 miesięcy temu

Hej, qce! A czy polscy korwiniści mają już kandydata na prezesa NBP? Na zdjęciu poniżej nowy korwinistyczny prezes afgańskiego banku centralnego:comment image

Kuc, który mówi
Kuc, który mówi
4 miesięcy temu
Reply to  sariusz

To przecież Pan Brałn, tylko bez okularów.

leon
leon
3 miesięcy temu
Reply to  sariusz

Widzę, że nic się nie zmieniło. Byłeś głupi, jesteś głupi i będziesz głupi. Ponadto w d…e byłeś g…o widziałeś.

jarko
jarko
4 miesięcy temu

Niestety, tu nie chodzi o pieniądze. One zostaną “pobrane” ludziom przy okazji. Jak złote zęby ofiarom zwożonym do Auschwitz. Tak porównuję, bo mamy III WŚ, jakby ktoś nie zauważył.

Prosze zacząć liczyć zgony poszczepienne. Idę o zakład, że za 2-3 miesiące ich ilość przewyższy te “kowidowe”.

Z pozytywów: II WŚ zakończyła się Norymbergą. III WŚ zakończy się Norymbergą-2.

sinceritas
sinceritas
4 miesięcy temu
Reply to  jarko

Przyjmuję zakład. O milion zł?

sariusz
sariusz
4 miesięcy temu
Reply to  sinceritas

Każdy może się o to łatwo założyć. Można to zrobić poprzez szortowanie akcji firm farmaceutycznych produkujących szczepionki. Gdyby sprawdził się scenariusz jarka, to wtedy te akcje spadłyby na łeb a szortujący zostali miliarderami. Tyle, że tacy jak jarko tylko potrafią mielić jęzorem i pisać na forach a nic nie robią praktycznego, co by świadczyło, że sami wierzą w te swoje teorie. To tak samo jak z teoriami Korwina o upadku cywilizacji zachodnioeuropejskiej. Qce się tymi teoriami zachwycają, po czym jadą do Londynu, żeby tam pracować.

Dyrektor Psychiatryka
Dyrektor Psychiatryka
4 miesięcy temu
Reply to  sariusz

Tak samo ty możesz grać na longa z dziwgnią x100 i zostac miliarderem. Ale siedzisz 24/7 na stronie Korwina 🙂 wiec jesteś poprostu tępym słabo opłacanym trolem. Mielić jęzorem tylko potrafisz! Taki zwykły z ciebie nolife. Jesteś lokalnym błaznem Korwina. Pewnie zaszczepisz się z 10 razy jednodawkową szczepionką i dalej bedziesz czuł się inteligentem.

Koronawirus w UK: Wyższa śmiertelność wśród zaszczepionychcomment image

PS widze ze tutejszym sedesariuszom trzeba obrazki załączać bo inaczej nie ogarniają 😀

sariusz
sariusz
4 miesięcy temu

1/ To nie jest obrazek, tylko tabela z danymi. 2/ To są dane od lutego do czerwca, teraz jest wrzesień. Nie znalazłeś żadnych aktualnych danych, które potwierdzają twoją tezę? Dotyczą tylko wariantu delta. Dlaczego nie dajesz danych z innymi wariantami? Te już nie pasują do twojej tezy? 3/ W tych miesiącach szczepione były głównie osoby starsze, te dane świadczą jedynie, że procent (a raczej promil) śmierci wśród chorych zaszczepionych emerytów był wyższy niż wśród chorej niezaszczepionej młodzieży. No, ale tak działa covid. 4/ Głównym celem szczepionek nie jest to, żeby obniżać promil zmarłych wśród chorujących, tylko by ludzie w ogóle… Czytaj więcej »

Last edited 4 miesięcy temu by sariusz
Dyrektor Psychiatryka
Dyrektor Psychiatryka
4 miesięcy temu
Reply to  sariusz

JPG to tabela? Pięteczek za mocno wszedł? Ja przynajmniej znalazłem oficjalne dane z gov.uk. Przez ekstrapolacje można przyjąć że dalej jest podobnie. Jak masz inne dane to dawaj. Jak nie to morda w kubeł bo tylko mielisz jęzorem.

zeq
zeq
4 miesięcy temu

a skan tekstu to tekst czy obrazek? Idź synek odrób lekcje lepiej a nie ględź na forach. Dowiedz się co to ekstrapolacja i statystyka próbki i populacji. Znalazłeś dane, ale nieaktualne. Ti ty budujesz teorie na podstawie danych a nie sariusz, więc ty pokaż aktualne. A ta “morda” świadczy jakim prostackim chamem jesteś i w sytuacji braku argumentów rzucasz mięsem. Jak to prostak

Dyrektor Psychiatryka
Dyrektor Psychiatryka
4 miesięcy temu
Reply to  zeq

Jan Matejko: “Bitwa pod Grunwaldem” – To bitwa czy obraz?

Masz jakieś argumenty albo dane?

Ja znalazłem oficjalne dane. To ty nie masz żadnych argumentów plastusiu. Więc zgodnie z twoją definicją jesteś prostackim chamem 😀
Ładnie się przedstawiłeś i zaorałeś jednym wpisem 🙂

To ty się dowiedz co to jest ekstrapolacja – prognozowanie wartości pewnej zmiennej lub funkcji poza zakresem, dla którego mamy dane, przez dopasowanie do istniejących danych pewnej funkcji, następnie wyliczenie jej wartości w szukanym punkcie.
i co ogarniasz?

Dyrektor Psychiatryka
Dyrektor Psychiatryka
4 miesięcy temu
Reply to  sariusz

Wyszczepiony w 99% Izrael ma 4 fale i 3 dawkę dwudawkowej szczepionki. Zapowiedzieli już im 5 fale i 4 dawkę dwudawkowej szczepionki.

Dyrektor Psychiatryka
Dyrektor Psychiatryka
4 miesięcy temu
Reply to  sariusz

Kilkukrotnie wyższa śmiertelność to według ciebie promil?
A teraz szok:
Porównaj dane dla zaszczepionych dwiema dawkami z niezaszczepionymi. Widzisz problem? Czy dalej wypierasz?

Plastikową przyłbice mogłeś ściągnąć – eksperymentalnego preparatu nie wyciągniesz z ciała.
Będziesz się szczepił pare razy w roku “dwudawkową” szprycą?

Poczytaj o wątpliwościach jakie pojawiają sie w związku z ADE.
https://www.nature.com/articles/s41564-020-00789-5
Ale pewnie powiesz że artykuł jest z 2020 więc pewnie już nieaktualny 🙂

sariusz
sariusz
4 miesięcy temu

Co do grania na longa, to interes byłby tylko wtedy, gdyby wszyscy myśleli, że szczepionki są do bani i ceny firm farmaceutycznych były w związku z tym niskie a ja bym uważał, że jest inaczej. Niestety, ceny są wysokie, bo odzwierciedlają przekonanie, że szczepionki działają, więc mogą się one jedynie obniżyć, gdyby okazało się, że nie działają. Jeśli więc ty i jarko uważacie, że nie działają, to grajcie na szorta.

Dyrektor Psychiatryka
Dyrektor Psychiatryka
4 miesięcy temu
Reply to  sariusz

Co do grania na szorta, to interes byłby tylko wtedy, gdyby wszyscy myśleli, że szczepionki są super i ceny firm farmaceutycznych były w związku z tym zawyżone a ja bym uważał, że jest inaczej.

jarko
jarko
4 miesięcy temu
Reply to  sariusz

Najbardziej praktyczną rzeczą, jaką zrobiłem – jest unikanie wszelkiego “szczepienia” tym specyfikiem. “Mielenie ozorem” służy powstrzymaniu innych przed wstrzyknięciem sobie trucizny. Mam nadzieję, że dzięki temu zachowa się przy życiu choć część z moich znajomych. Na dziś można z całą pewnością stwierdzić, że to jest broń biologiczna. Proszę poczytac z codziennych informacji i wyłapać te przedziwne przypadki, gdy ktoś nagle zasłabnie, przewróci się i umrze. OD RAZU UMRZE.Żadna reanimacja nie da skutku: śmierć natychmiastowa jest “gwarantowana”. To nie te przypadki z poprzednich lat, gdy karetka brała delikwenta do szpitala, gdzie dochodził do siebie, lub też skonał – ale po pewnym… Czytaj więcej »

jarko
jarko
4 miesięcy temu
Reply to  sariusz

Nie wiem, jak z akcjami firm, ale np. wojsko USA, które dostało obligatoryjny termin przyjęcia szprycy do 15. września – właśnie reaguje Na początek w przeciągu 2 dni odeszło 27 pilotów wojskowych, w tym 7% stanu załóg latających na F-22: https://dailynewsbreak.org/27-u-s-air-force-pilots-resign-over-covid-19-vaccination-mandate/ Jeden z pilotów powiedział wprost, że to dopiero początek, wojskowi sa wściekli, a nikt z nich nie zamierza brac specyfiku, który zabił już tysiące cywilów, a innych pozbawił zdrowia / naraził na kalectwo. Jak mówiłem, trwa III WŚ.To, co widzimy na przykładzie Stanów Zjednoczonych – to planowy (przez administrację Bidena realizującą chiński scenariusz) demontaż i osłabienie siły bojowej USA.… Czytaj więcej »

sinceritas
sinceritas
3 miesięcy temu
Reply to  sariusz

Był raz taki cwany kuc, nazywał się profesor Rybiński, założył fundusz “Eurogeddon”, w którym grał na przepowiednię Korwina o rychłym upadku strefy euro. Nie wiem, czy sam w to wierzył, czy po prostu chciał zarobić na kucach, w każdym razie zbankrutował 😉

jarko
jarko
4 miesięcy temu
Reply to  sinceritas

Parę zakłądów już porobiłem. O tysiąc zł.

Bartek
Bartek
4 miesięcy temu

“co widać po tym, że chcą szczepić dzieci, choć te na CoViD niemal nie chorują i w Polsce nikt poniżej 33. roku życia na to nie umarł!” A nie chodzi o to, że dzieci przenoszą chorobę? Rok temu pisał Pan, że wystarczy przede wszystkim izolować dzieci, żeby zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. “Po prostu: kto miał umrzeć – to umiera. Szczepionki mają na to niewielki wpływ, bo zaszczepieni… też umierają!!” Chodzi o odsetek tych umierających. Zaszczepieni umierają wielokrotnie rzadziej. “Teraz umierają ci, których państwa ochroniły przed śmiercią rok temu. Po prostu: kto miał umrzeć – to umiera”. W UK umierało w… Czytaj więcej »

Dyrektor Psychiatryka
Dyrektor Psychiatryka
4 miesięcy temu
Reply to  Bartek

Koronawirus w UK: Wyższa śmiertelność wśród zaszczepionych

Źródło. Dane rządowe gov.uk – ad koronawirusa:
https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/994839/Variants_of_Concern_VOC_Technical_Briefing_16.pdf&ved=2ahUKEwjo47HV9rTxAhVNLewKHbHZAacQFjAAegQIBRAC&usg=AOvVaw1hsPOLHaLsU02bob67ICd0

(Tab. Na s. 12)

Ale pewnie dalej znajdzie się stadko baranków co podwinie rękaw i do szóstej szprycy.

Dyrektor Psychiatryka
Dyrektor Psychiatryka
4 miesięcy temu
Reply to  Bartek

comment image

Dyrektor Psychiatryka
Dyrektor Psychiatryka
4 miesięcy temu
Reply to  Bartek

Pójdź, bartuś! ja cię uczyć każę!

sariusz
sariusz
4 miesięcy temu

Co do wad d***cji, to Korwin ma dużo racji. Szczególnie w sytuacji kryzysowej dyktatury mają tą przewagę, że wszystkich mogą wziąć za ryj i przeprowadzić niezbędne środki zaradcze bez oglądania się na malkontentów. Weźmy takie Chiny. Tam restrykcje związane z walką z covidem były tak ostre, że w krajach d***tycznych po prostu nie wyobrażalne. Protestować nie za bardzo jest jak, bo komuniści kontrolują media w tym Internet – Facebook, Google, Twitter, YouTube są zabronione. Taki Korwin nie miałby tam gdzie zamieszczać swoich rewelacji a gdyby mimo to próbował rozgłosić, że tamtejsi ministrowie biorą łapówki za szczepionki, to by w najlepszym… Czytaj więcej »

jarko
jarko
4 miesięcy temu
Reply to  sariusz

Obejrzyj sobie wykres zgonów za 2020, to może zajarzysz, ze te “niezbędne środki zaradcze” kosztowały życie ekstra 70 tysięcy Polaków..O zawalone diagnostyce raka i chorób układu krążenia nie mówię, a to daje już teraz kolejne nadmiarowe tysiące zgonów co tydzień.

zeq
zeq
4 miesięcy temu
Reply to  jarko

nie zrozumiałeś tekstu sariusza? Albo może uważać, że środki o których pisze i zastosowane w ChRL to te same co w RP? Te nadmiarowe zgodny co tydzień, to właśnie działania służb medycznych w demokracji. Strach pomyśleć, co by było w sytuacji wojny, np. jakby Białoruś uderzyła na nas

Dyrektor Psychiatryka
Dyrektor Psychiatryka
4 miesięcy temu
Reply to  zeq

zez a ty zrozumiałeś? Przecież ty nie ogarniasz prostych tekstów o ekstrapolacji🤣

jarko
jarko
4 miesięcy temu
Reply to  zeq

Nie. Działania służb medycznych w Polsce nie są działaniami służb w demokracji. Są dokładnie dzialaniami służb medycznych na wzór chińskiego zamordyzmu. Zapomniałeś już zamykanie lasów, mandaty za wyjście na dwór i zjeżdżanie na sankach, zamknięte stoki, przymus pozostawania młodzieży do lat 16 w domach i wyjście tylko z dorosłymi? Nawet psa nie można było wyprowadzić bez dorosłego. Przecież to ma ZEROWE podstawy naukowe. Zapomniałeś już obowiązkowe maski na dworze z zakazem nawet zdjęcia do zjedzenia i wypicia czegoś? Zapomniałeś koronagestapo, dające mandaty za zbyt bliskie spacerowanie ludzi po chodnikach? Za jazdę rowerem? Za wyjście do parku w ładny, wiosenny dzień?… Czytaj więcej »

Dyrektor Psychiatryka
Dyrektor Psychiatryka
4 miesięcy temu
Reply to  jarko

Brawo! Ogólnie wszystkie wpisy merytoryczne i dobrze napisane. Myślę jednak, że dla co poniektórych ludzi, szczególnie tych z zezem umysłowym, są za długie… Ci ludzie nawet mając informacje podane na tacy powiedzą, że to dane z czerwca 2021 i już nieaktualne 😀
Albo będą robić g*wno burze o to czy grafika załączona jest w formie tabeli/obrazka/skanu(sic!), bo już brak im argumentów.