fbpx

Demokracja to rządy osłów prowadzonych przez hieny

MACEROWANIE

Im prędzej człowiek zda sobie sprawę, że jest chory – tym lepiej. Św. Antoni, Wielki Pustelnik, powiedział był proroczo 1800 lat temu:

„Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni; i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciwko niemu, mówiąc: «Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny»”.

Otóż ja często mówię rzeczy, które wydają się Państwu szokujące; wręcz szalone. I od razu powiem, czym się od Was różnię. Otóż ja urodziłem się w 1942 roku. Przez całą młodość nie oglądałem telewizji – bo jej nie było. I dziś jej nie oglądam – to znaczy: jak chcę obejrzeć film albo mecz, to oglądam; ale oglądam film albo mecz, a nie „telewizję”.

Dlatego jestem normalny. Natomiast ludzie „oglądający telewizję” mają umysły zdeformowane, urobione przez NICH – przez ludzi, którzy wiedzą lepiej od nas, co jest dla nas dobre. I używający TV (i nie tylko TV), by wbić ludziom do głów nonsensy – że przymus ubezpieczeń jest korzystny (przecież gdyby był korzystny, to nie trzeba by mnie było do tego przymuszać – to chyba oczywiste!); że (tfu!) demokracja (gdzie dwóch debilów ma dwa głosy, a profesor jeden) jest dobrym ustrojem; że  mężczyźni są  równi kobietom; że  jak się socjalistycznie rozda po równo, to wszystkim będzie lepiej; że w rodzinach homosiów rodzi się więcej dzieci niż w normalnych; że podatki dochodowe są normalne i sprawiedliwe; że jedyne „poważne” partie to te gangi złodziei z PO, PiS, SLD, PSL –  itp.

Jak to  bowiem był powiedział słynny socjalista, dr Józef Goebbels, „Kłamstwo powtórzone sto razy staje się prawdą”. A Wy słyszycie te kłamstwa tysiąc razy miesięcznie. Więc macie mózgi wykoślawione, zapchane śmieciem. Dzisiejszy człowiek otrzymuje na godzinę 500 razy więcej informacyj niż sto lat temu. 90 proc. informacyj odnoszących się do polityki to kłamstwa. Umysł człowieka nie potrafi się przed tym obronić. Ja Was przekonam (z  trudem), że  coś jest kłamstwem – a ONI przez następny tydzień wcisną w Wasze umysły 499 nowych kłamstw. Więc to właściwie nie Wy głosujecie w wyborach. W Waszych mózgach siedzą ONI – i nieustannie szepczą:

„Głosuj na NAS, głosuj na NAS; głosuj na tych, którzy Wam urządzą dobrze życie, dadzą 500+ albo i 1000+; dajcie nam tylko pieniądze, a będziecie żyli w Raju”.

Jakiś egzorcysta by się przydał… Inny wybitny socjalista i demokrata, tow. Adolf Hitler, powiedział był: „Dajcie mi władzę – a ja Was urządzę”. I dali Mu. I urządził. Na szczęście ci durnie i złodzieje z PO, PiS, PSL i SLD nie mają takiego rozmachu jak Hitler – i wolą pieniądze kraść, niż zamieniać na armaty. Ale czy zdajecie sobie sprawę, że moglibyście mieć miesięcznie o 2000 zł więcej, gdyby nie ICH rządy? I gdyby ONI te 2000 chociaż ukradli…

Nie: ONI kradną z tego jakieś 300 – to też bardzo dużo – a reszta się MARNUJE. Ja nie mogę na to patrzyć. A Wy tego po prostu nie widzicie – bo telewizja nakłada Wam bielmo na oczy. Poprzedni felieton zakończyłem: „Pamiętajcie: Wy jesteście i tak znacznie mądrzejsi od tych, co nie czytają gazet, nie czytają ANGORY, nie czytają moich felietonów. Ich jest znacznie więcej niż Was. A ponieważ mamy Najgłupszy Ustrój Świata, czyli (tfu!) demokrację, to  ci z  PO, PiSu, SLD i PSLu nie słuchają mnie (bo takich, jak ja jest paruset), nie słuchają Was (bo Was jest milion), tylko Ich – bo ich jest 25 milionów”. Z  mózgami przemacerowanymi przez telewizję.

Arystoteles powiedział był: „Demokracja to rządy osłów prowadzonych przez hieny”. Ale za jego czasów hieny nie miały w łapskach telewizji! A teraz mają. No, to jest jak jest…

78 thoughts on “Demokracja to rządy osłów prowadzonych przez hieny

  1. Hej, qce! A więc nie podoba wam się demokracja i chcecie ją obalić? To przestańcie popierać Korwina. Przecież on tylko tak pierdzieli o wadach demokracji a w rzeczywistości od 30 lat dzięki demokracji (i wam, qcom) sobie całkiem nieźle żyje, zresztą nawet gdyby ją chciał obalać, to nie wie jak. Zauważcie, że ma on mnóstwo pomysłów z cyklu “co najpierw zrobię gdy zostanę dyktatorem” (ostatni to nakazanie wypłacania pensji w formie dniówek) natomiast nie przedstawił jeszcze żadnego pomysłu, jak ma zostać tym dyktatorem.
    Jeśli chcecie obalić demokrację, to nie słuchajcie Janusza, tylko posłuchajcie mnie: Po zrobieniu matury wstępujecie do szkoły oficerskiej. Po paru latach znoszenia upokorzeń ze strony kaprali i sierżantów zostajecie podporucznikami. Wtedy sami możecie upokarzać niższych stopniem i jednocześnie umiejętnie liżecie dupy przełożonym, by po 20-30 latach sami zostać generałami. Wtedy możecie zrobić zamach stanu, obalić demokrację a z nią telewizje, tramwaje, gejów, emerytury (z wyjątkiem wojskowych), prawa człowieka i inne lewackie wymysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.