fbpx

AFGAŃCZYCY U BRAM!

Źródło: twitter.com/Straz_Graniczna

Jak to był ujął śp. Stefan Kisielewski: „Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się problemy… nieznane w żadnym innym ustroju!”. Mamy więc obecnie poważny „problem”.

Grupa bodaj trzydzieściorga ludzi z Iraku lub Afganistanu przyleciała samolotem z Bagdadu do Mińska. JE Aleksander Łukaszenka, który od dłuższego czasu przestał lubić Polskę (i ma ku temu powody!), wpadł na świetny pomysł, jak się ich pozbyć (i jeszcze narobić nam kłopotu): kazał ich odstawić na granicę z Polską!!!

Proszę zrozumieć: to nie są jacyś biedacy. Zapewne wysługiwali się amerykańskim okupantom i otrzymywali od nich przyzwoite pieniądze. Niestety: talibowie kochają ludzi, którzy wysługiwali się Amerykanom spod Tęczowej Flagi, jeszcze mniej niż PiSmeni kochają KODziarzy – więc ci postanowili zwiać, gdzie pieprz rośnie. No i teraz ugrzęźli: pomiędzy ZBiRem a UE…

Tych ludzi na pewno stać na autobus – i na obiad w Słubicach, albo nawet we Frankfurcie n/Odrą… W normalnym kraju dano by im jakieś wizy transferowe (albo i nie) i odwieziono nad granicę niemiecką. I, oczywiście, nikt by im nie oferował jakichkolwiek zasiłków, stypendiów, hoteli, pobytu w obozach dla uchodźców… Owszem: śp. Karola Marxa do Anglii wpuszczono – ale rząd Jego Królewskiej Mości nie utrzymywał Go (robił to prywatnie śp. Fryderyk Engels, sypiając przy tym z Jego żoną). Jeśli ktoś chce ich u siebie prywatnie ugościć – to prosimy bardzo. Ale mogę się założyć, że nie minęłoby parę godzin – i 99 proc. tych uchodźców byłoby już w Niemczech. I po problemie.

Jednak euro-socjalizm to też socjalizm – więc tak zwyczajnie to się nie da. No, po prostu: nie da! Ludzie nawet jakby to „rozumieją” (do tego stopnia zgłupieliśmy w tym ustroju!). Żeby 30 (albo 300 albo 3000) ludzi ot, tak normalnie przejechało sobie przez kraj? To dobre było w 1880 roku – ale mamy wiek Potwornej XX-wiecznej Biurokracji uzbrojonej w dziesiątki tysięcy XXI-wiecznych komputerów, kamer telewizyjnych, podsłuchów, czytników paszportów itd.

I jest PROBLEM. Lewica domaga się, by wydać kilkadziesiąt milionów, stworzyć dla tych ludzi jakiś obóz jeniec… pardon: dla uchodźców – z administracją, regularnymi posiłkami nadzorowanymi przez SanEpid – oczywiście: wszystko za darmo. Na razie podrzuciła tym uchodźcom… konserwy wieprzowe i podpaski – w torbach w kolorach 6-Barwnej Tęczy. Zapominając, że są to muzułmanie, w dodatku w 90 proc. mężczyźni!!! PiS by takie obozy chętnie zrobiło (by zatrudnić trochę swojaków na dobrze płatnych posadach) – ale tak postraszyło swoich własnych wyborców „nachodźcami”, że teraz się boi. Więc postawiło Straż Graniczną wzmocnioną wojskiem (!), by tych ludzi nie wpuścić.

Oczywiście w  końcu wpuszczą – bo JE Aleksander Łukaszenka się nie załamie… My w KONFEDERACJI nie boimy się wpuszczenia – natomiast boimy się, że zgodnie ze „standardami europejskimi” zafunduje się tym ludziom jakieś mieszkania i stypendia… A wtedy to już się nie opędzimy od ich naśladowców. Bo jeśli przyjedzie ich 50.000 – to już zacznie być drobny problem. A jak przyjedzie 500.000?

Przecież te 30 osób trzeba będzie wpuścić ZGODNIE Z PRZEPISAMI. Czyli trzeba będzie ZMIENIĆ PRZEPISY. A jak się zmieni przepisy – to te 500.000 też trzeba będzie, zgodnie z tymi przepisami, wpuścić. I dać mieszkania i stypendia…

A dziurkę trzeba zaszywać, dopóki jest mała…

– Janusz Korwin-Mikke

ANGORA nr 35 (29 VIII 2021)

4.9 11 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Shalom Goim
Shalom Goim
1 miesiąc temu

Oni nawert agańczykami nie są. Stronach przemytników wszystko jest po kurdyjsku. Kurdowie głownie z Turcji i Iraku. (etnolekt mowy perskiej). A jedna Kinga oferuje się jako że przewiezie ich po ganicę Niemiecką. Na jednak stronie przemytniczej prowadzoną przez Kurda z Irbil mozna wyczytać że ludzie sprzedają swoja posiadłości nawet za 30.000 dolarów, jeden napisał że jest Kurdem z Sulejmanii, sprezedał dom za 7.000 dolarów wydał prawie 1000 na przemieszczenie się tutaj, zatrzymano go na granicy Białoruskiej i czy jakiś kurd dobrodziej go przeszmugluje z granicy. Inny napisał że w nocy przyjechali pod granicę z Polską – poprzecinali druty, rozstrawili drabinki… Czytaj więcej »

test
test
1 miesiąc temu

test

alice
alice
3 miesięcy temu

 Dziewczyny na seks w Twoim mieście – only4you.site

USS_LGBT
USS_LGBT
3 miesięcy temu

 “Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny – koniec, kropka.”

Lech Wałęsa

Piotr
Piotr
3 miesięcy temu

Polska była ostatnim kontynuatorem chorej cywilizacji sumeryjskiej to i nie dziwią przybysze z tamtych okolic. Głównie mężczyźni bo ich kobiety już dawno bezplodnei może myśleli ze jeszcze w polsce uda się im rozmnozyc,ale skoro to też niemożliwe to pewnie sami opuszcza kraj i nie ma problemu.

sinceritas
sinceritas
3 miesięcy temu

Dlaczego korwiniści nie chcą wpuszczać muzułmanów, skoro uważają, że ci muzułmanie mają u siebie “normalność”?

sariusz
sariusz
3 miesięcy temu
Reply to  sinceritas

Ciekawszym pytaniem jest to, dlaczego muzułmanie uciekają do Europy, skoro u nich jest “normalność” a u nas “upadek cywilizacji”? To przecież Europejczycy powinni się czepiać podwozi samolotów startujących do Kabulu bądź budować tratwy, by przedostać się do Libii. A jeśli nie wszyscy Europejczycy, to przynajmniej korwiniści.

sariusz
sariusz
3 miesięcy temu

Wszystko to z grubsza prawda, tylko proszę, panie Januszu, nie opowiadać, że Końfederacja jest za wpuszczaniem uchodźców, byleby oni normalnie pracowali. Otóż nie, liderzy Końfederacji bezustannie krytykują pracujących w Polsce cudzoziemców. Krzysztof Bosak: “Właśnie minął mnie kierowca Uber Eats – Hindus w turbanie pedałując na rowerze. Czy to żeby pewna grupa ludzi miała zawiezione jedzenie zamiast pójść samodzielnie do baru lub sklepu jest tak istotną potrzebą gospodarczą że chcemy iść w multikulti? Czy ta sprawa nie wymaga debaty? Czy polska młodzież nie dałaby sobie rady z tym zadaniem?” Itd. https://twitter.com/krzysztofbosak/status/997116988806828032