fbpx

Zwolennicy Salviniego nie są chrześcijanami?

INFO: Zwolennicy p. Mateusza Salviniego nie mogą uważać się za chrześcijan – twierdzi kandydat na szefa regionu Umbria p. Andrzej Fora.

 

– Ci, którzy popierają Salviniego, nie mogą nazywać się chrześcijanami, ponieważ on odrzuca przykazanie miłości – stwierdził p. Fora, popierany przez Partię Demokratyczną kandydat w wyborach na stanowisko szefa Umbrii.

Wypowiedź polityka jest o tyle dziwna, że ugrupowanie, które go popiera, postuluje wartości sprzeczne z nauką Kościoła, m.in. legalizację aborcji, tzw. małżeństw homoseksualnych i eutanazji.

 

Źródło: PerugiaToday.it

43 thoughts on “Zwolennicy Salviniego nie są chrześcijanami?

  1. Homosiów jest kilka procent, trudno dokładnie stwierdzić “ile”. Może 6, może 11, diabli ich tam wiedzą. A jednak przeforsowali swe żądania, i prócz garstki, nikt inny nie chce im podskoczyć. Jak oni to robią? Warto by to zbadać, acz pewnie naśladować by trudno. Wszak tworzą zdeterminowane, świetnie zorganizowane struktury, opierające się w dużym stopniu na swych powiązaniach seksualnych: to nie jakieś tam banalne trójkąty, ale istne dwudziestokąty, i więcej, o wieeele więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.