fbpx
Oficjalny portal rozpoznawalnego na całym świecie polityka – Janusza Korwin-Mikkego.
Oficjalny portal Janusza Korwin-Mikkego.

INFO: W Anglii i Walii w życie wchodzi prawo, które umożliwia wejście w związek partnerski parom heteroseksualnym. Do tej pory związki tego typu zarezerwowane były tylko dla homoseksualistów.

 

Związek partnerski oferuje niemal identyczne prawa jak małżeństwo, m.in. możliwość posiadania wspólnej własności, prawo dziedziczenia, a także wspólne opodatkowanie.

Rząd przewiduje, że w przyszłym roku w związki tego rodzaju wejdzie 84 tys. par.

 

Źródło: BBC.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
klioes vel pislamista
klioes vel pislamista
3 lat temu

Wyklęci motto: „Młodzi ludzie w poszukiwaniu korzeni zaczęli rozgarniać śmietnik historii. (…) I natrafili na kości bohaterów.“ (St. Michalkiewicz) Co to za kości? Kto leży na „łączce”? Rozpoznać kto to? daremne starania Po dokumentach, albo po obrączce… Trup nie miał żaden być do rozpoznania! Wyklęci mieli być anonimowi. Wymazać chciano ich z ludzkiej pamięci. A więc nie mieli mogił mieć swych owi Żołnierze. Mieli pozostać wyklęci! Zbrodnię zdradziły kości: strzał w tył głowy. Tak umierali za Polskę Polacy. Wypróbowany to strzał… urzędowy. „Urząd miał w Polsce bardzo wiele pracy.” „Wtedy, gdy jeszcze argumentu siła Nie pomagała, to argument siły Pomógł.”… Czytaj więcej »

Edward
Edward
3 lat temu

Czy pary heteroseksualne mogą uprawiać seks analny?
Czy do tego potrzebna jest specjalna ustawa?
No nie dajmy się zwariować.

Krzysztof
Krzysztof
3 lat temu

To jest ta paranoja , ktora tworzy prawo oderwane od elementarnej sprawiedliwości, konkubinat gdzie kobieta i mężczyzna wspólnie wychowują dziecko nie ma nigdzie praw porównywalnych z pedziami czy lesbami w każdym państwie świata to skandal. tylko tworzenie nowego życia powinno być uprzywilejowane, a nie wyuzdane seksualne zaspokajanie żądzy. Brawo Walia! maja teraz szanse pozostali

Leszy
Leszy
3 lat temu

Dobrze, ale ile osób może liczyć taki związek? I w jakim wieku mogą być członkowie związku?
Chciałbym zarejestrować jako związek partnerski szczep skautowski. Chłopcy i dziewczęta w wieku 12-17 lat.

leseferysta
leseferysta
3 lat temu

I to jest równość wobec prawa. Skoro geje mogą być w związku, to hetero też. Nie ma tu żadnego uprzywilejowania.

Cyprian
Cyprian
3 lat temu
Reply to  leseferysta

A co z szympansami ?

Ziuk
Ziuk
3 lat temu
Reply to  Cyprian

Prawo dotyczy przedstawicieli homo sapiens a nie szympansów. Trochę szkoda, że nie ma już neandertalczyków, bo prawnicy mieliby niezły zgrzyt. Mężczyzna homo sapiens mógł mieć potomstwo z neandertalską kobietą, ale w innej konfiguracji – już nie.

Leszy
Leszy
3 lat temu
Reply to  leseferysta

Geje mogą zawierać małżeństwa. I mogli to robić nawet za komuny w Polsce. Nie ma i nie było tu żadnej dyskryminacji. Oczywiście chodzi o prawdziwe małżeństwa nie jakieś śluby gejowskie.

Ziuk
Ziuk
3 lat temu
Reply to  Leszy

Nie ma dyskryminacji. Tak samo wprowadzenie jakiś tam homo-wymysłów nie dyskryminuje, bo będą mogli zawierać je wszyscy -również heteroseksualni udający gejów, albo lesbijki. Czyli w jednym, jak i w drugim przypadku będzie symetria. Różnica będzie polegała na tym, że państwo będzie miało więcej roboty.

sadaofhn
sadaofhn
3 lat temu
Reply to  leseferysta

gdyby przypadkiem Anglicy odeszli od slubow to geje (jako przodownicy) daja im przyklad co maja robic

10
0
Would love your thoughts, please comment.x