fbpx

Związki partnerskie również dla heteroseksualistów

INFO: W Anglii i Walii w życie wchodzi prawo, które umożliwia wejście w związek partnerski parom heteroseksualnym. Do tej pory związki tego typu zarezerwowane były tylko dla homoseksualistów.

 

Związek partnerski oferuje niemal identyczne prawa jak małżeństwo, m.in. możliwość posiadania wspólnej własności, prawo dziedziczenia, a także wspólne opodatkowanie.

Rząd przewiduje, że w przyszłym roku w związki tego rodzaju wejdzie 84 tys. par.

 

Źródło: BBC.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

10
Dodaj komentarz

avatar
5 Tematy komentarzy
5 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
7 Autorzy komentarzy
klioes vel pislamistaEdwardsadaofhnZiukKrzysztof Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Wyklęci motto: „Młodzi ludzie w poszukiwaniu korzeni zaczęli rozgarniać śmietnik historii. (…) I natrafili na kości bohaterów.“ (St. Michalkiewicz) Co to za kości? Kto leży na „łączce”? Rozpoznać kto to? daremne starania Po dokumentach, albo po obrączce… Trup nie miał żaden być do rozpoznania! Wyklęci mieli być anonimowi. Wymazać chciano ich z ludzkiej pamięci. A więc nie mieli mogił mieć swych owi Żołnierze. Mieli pozostać wyklęci! Zbrodnię zdradziły kości: strzał w tył głowy. Tak umierali za Polskę Polacy. Wypróbowany to strzał… urzędowy. „Urząd miał w Polsce bardzo wiele pracy.” „Wtedy, gdy jeszcze argumentu siła Nie pomagała, to argument siły Pomógł.”… Czytaj więcej »

Edward
Gość
Edward

Czy pary heteroseksualne mogą uprawiać seks analny?
Czy do tego potrzebna jest specjalna ustawa?
No nie dajmy się zwariować.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

To jest ta paranoja , ktora tworzy prawo oderwane od elementarnej sprawiedliwości, konkubinat gdzie kobieta i mężczyzna wspólnie wychowują dziecko nie ma nigdzie praw porównywalnych z pedziami czy lesbami w każdym państwie świata to skandal. tylko tworzenie nowego życia powinno być uprzywilejowane, a nie wyuzdane seksualne zaspokajanie żądzy. Brawo Walia! maja teraz szanse pozostali

Leszy
Gość
Leszy

Dobrze, ale ile osób może liczyć taki związek? I w jakim wieku mogą być członkowie związku?
Chciałbym zarejestrować jako związek partnerski szczep skautowski. Chłopcy i dziewczęta w wieku 12-17 lat.

leseferysta
Gość
leseferysta

I to jest równość wobec prawa. Skoro geje mogą być w związku, to hetero też. Nie ma tu żadnego uprzywilejowania.

Cyprian
Gość
Cyprian

A co z szympansami ?

Ziuk
Gość
Ziuk

Prawo dotyczy przedstawicieli homo sapiens a nie szympansów. Trochę szkoda, że nie ma już neandertalczyków, bo prawnicy mieliby niezły zgrzyt. Mężczyzna homo sapiens mógł mieć potomstwo z neandertalską kobietą, ale w innej konfiguracji – już nie.

Leszy
Gość
Leszy

Geje mogą zawierać małżeństwa. I mogli to robić nawet za komuny w Polsce. Nie ma i nie było tu żadnej dyskryminacji. Oczywiście chodzi o prawdziwe małżeństwa nie jakieś śluby gejowskie.

Ziuk
Gość
Ziuk

Nie ma dyskryminacji. Tak samo wprowadzenie jakiś tam homo-wymysłów nie dyskryminuje, bo będą mogli zawierać je wszyscy -również heteroseksualni udający gejów, albo lesbijki. Czyli w jednym, jak i w drugim przypadku będzie symetria. Różnica będzie polegała na tym, że państwo będzie miało więcej roboty.

sadaofhn
Użytkownik
sadaofhn

gdyby przypadkiem Anglicy odeszli od slubow to geje (jako przodownicy) daja im przyklad co maja robic