fbpx

“Żółte kamizelki” ciągle protestują i niszczą co się da

INFO: “Żółte kamizelki”, które po raz kolejny protestowały w sobotę w Paryżu,  zniszczyły siedzibę banku HSBC – donosi bankier.pl.

 

Podczas protestów w całej Francji zatrzymano ponad 260 osób, w tym ok. 150 w Paryżu. Policja interweniowała ok. 9 tys. razy. Francuskie służby oceniają, że za podpalaniem samochodów, zniszczeniem centrum handlowego i siedziby banku HSBC w Paryżu oraz za budową płonących barykad na ulicach stolicy stoi ok. 300 zamaskowanych przedstawicieli skrajnych i anarchistycznych organizacji, określających się jako Black Blok.

 

Źródło: bankier.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
Paweł K. Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. u nas jak w latach 70/80?! i to przez samych roboli! tylko nasze marx/socjalistyczne elitki to spacyfikowały i przejęły (GW, Michnik, Kuroń, Mazowiecki, Geremek razem z Jaruzelem, Kiszczakiem, Cioskiem etc. – “okrągły, stół”, “magdalenka” + kolejne rozdania/wybory, Kwach etc. a dziś mamy, to co mamy… żal psia mać, szkoda było tej krwi+xięży…

Paweł K.
Gość
Paweł K.

cha, rewolucja trwa, czy to już raczej kontrrewolucja, bo przeciw Czerwonemu terrorowi socjalistów, władzy “ludowej” elit, systemowi! Trzymajcie się, nie dajcie, Francja nie upadla widać, kiedy u nas wreszcie, w końcu?!