fbpx

Wyrzucony z klasy, bo powiedział, że istnieją tylko dwie płcie

INFO: Jeden ze szkockich uczniów twierdzi, że został wyrzucony z klasy, ponieważ powiedział podczas lekcji, że istnieją tylko dwie płcie: kobieta oraz mężczyzna – donosi wprost.pl.

 

Do zdarzenia doszło w jednej ze szkół publicznych w Aberdeenshire w Szkocji. Podczas lekcji wywiązała się kłótnia między uczniem a nauczycielem. Chłopiec twierdził, że ludzie dzielą się na kobiety oraz mężczyzn. Tymczasem nauczyciel bredził, że takie poglądy są sprzeczne z krajową polityką edukacyjną promującą integrację. Wywiązała się awantura. Uczeń powiedział, że z powodu swojej opinii w sprawie płci został wyrzucony z klasy.

 

Źródło: wprost.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
WojciechJackHolbornCyprian Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wojciech
Gość
Wojciech

Wow, to teraz nie ma prawdy, a tylko opinie? Prawda jest taka, że osobnik produkujący jaja jest kobietą, a osobnik produkujący plemniki jest mężczyzną. Jeśli ma oba gruczoły, to jest anomalią. Wariat w przebraniu jest wariantem, a wariat po zmianie płci jest wariantem z wyrżniętymi jajami.

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Tym samym nauczyciel przyznał, iż takie poglądy są sprzeczne z “krajową polityką edukacyjną promującą integrację”, tj. mądrością etapu, nie zaś z prawdą.

Cyprian
Gość
Cyprian

Ja naliczyłem 8 pci, więc gówniarz nie miał racji. Sam zmieniałem płeć 4 razy.