fbpx

W Czechach wciąż najniższe bezrobocie

INFO: Czechy utrzymują się na pierwszym miejscu w rankingu krajów członkowskich Unii Europejskiej z najniższym bezrobociem. Wskaźnik bezrobocia wynosi tam 2%.

 

Średnia stopa bezrobocia w całej UE wynosi 6,2%, zaś w strefie euro – 7,4%. Po Czechach w rankingu znajdują się: Niemcy (3,1%), Malta i Polska (po 3,3%), Węgry (3,4%) i Holandia (3,5%).

Z kolei najwyższe bezrobocie wciąż jest bolączką Grecji, gdzie bez pracy pozostaje 17% osób. Wciąż wysokie bezrobocie panuje w Hiszpanii (13,8%).

 

Źródło: BreakingNews.ie

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
IjsmtbPaweł K.libertarianin.tomLeszy Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ijsmtb
Gość
Ijsmtb

where can i buy stromectol – ivermectin 10 mg ivermectin brand name

Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. powinniśmy uczyć się od Czechów np. luzu, spokoju, dystansu do życia; wielu Polaków tam się przeprowadziło i wielu przybędzie. Niestety Polska to coraz bardziej porażka, gdzieś tak od XVII wieku, niestety.

Leszy
Gość
Leszy

To nie jest ciekawe. Ciekawe to jest to dlaczego tak jest? Czy to tylko kwestia sposobu w jaki liczy się bezrobocie w Czechach, a jak w Grecji? Czy może jest jakiś powód dla którego Czechom bardziej opłaca się pracować, a Grekom mniej.

Paweł K.
Gość
Paweł K.

Czechy są ok, lepiej im tam niż tu – porządek, ład, czyściej, spokojniej etc., bo np. była dekomunizacja itp. Wiadomo gdzie migrować jakby co.

libertarianin.tom
Gość
libertarianin.tom

i ludzie maja bron palna. Po Pradze chodzilem noca z rodzina bez problemu. Zbirow nie widzialem. Bez porownania z “moja” Lodzia….