Timmermans jest opętany?

Euranet plus debate, TV Big Crunch

OPINIA: Timmermans jest politykiem ideologicznie opętanym – twierdzi prof. Andrzej Zybertowicz, doradca prezydenta Polski.

P. Zybertowicz skomentował obecność wiceszefa Komisji Europejskiej p. Franciszka Timmermansa w Polsce, gdzie spotkał się z liderem Wiosny p. Robertem Biedroniem i startującą do eurowyborów z jej list WCz. Joanną Scheuring-Wielgus.

– Dla mnie Wiosna jest jedną z tych sił, które reprezentują optymistyczną wizję Polski. Polski, w której wszyscy mają równe prawa. Polski będącej częścią europejskiej rodziny. I obiecuję Wam, że nie pozwolę, żeby ktokolwiek ją z niej wyprowadził. Obiecuję to Wam – mówił podczas spotkania p. Timmermans.

– Timmermans nie jest ani „czarnym ludem, ani „diabłem wcielonym”, tylko jest politykiem ideologicznie opętanym. Ma pewną wizję lewackiej inżynierii społecznej i chciałby zaaplikować ją tutaj, w Polsce. Znalazł partnera w Wiośnie Roberta Biedronia dla swoich wizji lewackiej inżynierii społecznej. To jest niebezpieczne dla całej Europy, bo ta część elit brukselskich, która jest ideologicznie opętana psuje zdolność Europy do harmonijnego rozwoju – ocenił doradca polskiego prezydenta.

Źródło: niezalezna.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
Leszy Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Leszy
Gość
Leszy

Jednym z elementów tej równości obywateli Polski biedronia jest obiecany zakaz procesji