Szykany wobec rosyjskich libertarian

INFO: Najbardziej znany rosyjski libertarianin p. Michał Swietow został zatrzymany przez władze. Działacz jest oskarżony o pedofilię, jednak środowisko wolnościowe twierdzi, że sprawa ma ewidentne podłoże polityczne.

 

Śledztwo zostało wszczęte na podstawie zdjęcia na Instagramie działacza sprzed 7 lat. Widniejąca na zdjęciu była dziewczyna p. Swietowa w momencie zrobienia fotografii nie miała 16 lat, a to jest niezgodne z prawem. Tymczasem prawnik p. Swietowa i całe środowisko libertarian twierdzi, że sprawa jest polityczna.

– To reakcja na fakt, że Partia Libertariańska stała się największą antyrządową partią w Rosji i motorem napędowym największych protestów, takich jak 60-tysięczna demonstracja w Moskwie zeszłego lata. Sympatycy w kilkunastu rosyjskich miastach przeprowadzają właśnie jednoosobowe pikiety, podkreślając w ten sposób fakt, że Swietow został zatrzymany za działalność polityczną – powiedziała działaczka libertariańska p. Wiera Kiczanowa.

 

Źródło: meduza.io

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
Czołem Wielkiej Rosji !Paweł K.Leszy Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Czołem Wielkiej Rosji !
Gość
Czołem Wielkiej Rosji !

Śmierć kibeltariańskim imperialistom ze zgniłego zachodu – zaplutym karłom d***kreacji !

Paweł K.
Gość
Paweł K.

cha cha ale więcej niż 14 to akurat na żonę/matkę; dziś wszystko jest “polityczne” cha cha a tak w ogóle Rosjanie nie są nawykli do wolności, bo kiedyś ją mieli?! chyba w raju i to na krótko cha cha to stan dla nich nadnaturalny, stąd naturalna reakcja władzy cha cha vide “Wolność” KULT

Leszy
Gość
Leszy

O tym, że nagonka na pedofili jest sztucznie eskalowana w celu wypracowania sobie wygodnego narzędzia do likwidowania niewygodnych ludzi, mówiłem już 20 lat temu. I nie dotyczy to tylko Rosji.