Soros będzie doposażał swój uniwersytet w Budapeszcie

INFO: Węgiersko-amerykański biznesmen żydowskiego pochodzenia p. Jerzy Soros publicznie oświadczył, że będzie zwiększał wsparcie dla założonego przez jego fundację Uniwersytetu Środkowoeuropejskiego (CEU).

 

– Węgierski premier Wiktor Orbán zmusił CEU do przeniesienia amerykańskich studiów do Wiednia, uniemożliwiając wydawanie dyplomów amerykańskich w Budapeszcie. CEU jest jednak zdeterminowany do utrzymania zarówno działalności akademickiej, jak i publicznej w swoim kampusie w Budapeszcie i ma pełne poparcie Fundacji Otwarte Społeczeństwo i moje osobiste w tym przedsięwzięciu – powiedział p. Soros.

 

Źródło: emerging-europe.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
Michał Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michał
Gość
Michał

Soros wcale nie marnuje kasy na uniwersytety i politykę. np Instytut Batorego gdzie wspomagają współczesnych targowiczan. Ten cwaniak zarabia na tym. Kasa jest w durnych dotacjach np na edukację. Załatwić to łatwo. Wystarczy stworzyć listę uniwersytetów i szkół pod względem pięcioletnich zarobków uzyskanych w zawodzie wyuczonym – kasa z “targowicy” odpada, tylko zarobki w zawodzie wykształconym na uczelni. Taki ranking załatwia wszystko.