fbpx

Reklamowanie aborcji będzie zabronione?

INFO: W słowackim parlamencie odbędzie się głosowanie nad projektem ustawy, na mocy której kobiety zamierzające dokonać aborcji miałyby oglądać zdjęcia swoich płodów i słuchać bicia ich serca.

 

Projekt nowej ustawy zakłada, że kobiety mające zamiar usunąć ciążę miałyby przed dokonaniem aborcji oglądać zdjęcia embrionów i słuchać bicia serca swoich nienarodzonych dzieci. Jednocześnie zakazane byłoby również reklamowanie aborcji.

Przeciwko proponowanym zmianom w prawie sprzeciwiają się tzw. organizacje kobiece oraz m.in. Amnesty International, które opisują projekt ustawy jako “regresywny”.

 

Źródło: independent.co.uk

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
Piotr Grembowiczmir Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

ps. po to jesteśmy i żyjemy!

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

no i b. dobrze, niech patrzą, co robią, co chcą, bo to jest eufemistycznie “usuwanie ciąży”; zabijanie, mordowanie – “Chcesz zabijać, zabij się sam” NOP/Szczerbiec.
Ludzie mają mieć ludzi a nie likwidować!

mir
Użytkownik
mir

Nie jestem wcale zwolennikiem aborcji. Po prostu argumenty przeciwników, są dla mnie zupełnie niewystarczające. Zmuszanie kobiet do oglądania płodów, co ma na celu? Wzbudzenie matczynej miłości? Jak kobieta tylko rozważa aborcję, to już chyba nie ma wątpliwości, że nie jest gotowa na dziecko. To tak jak pokazywanie uboju bydła, kupującym mięso na kotlety. Bez sensu.