fbpx

Prawicowa konkurentka Grety Thunberg

INFO: P. Greta Thunberg ma rywalkę. Jest nią 16-letnia p. Izabela Nilsson-Jarvandi, której poglądy stoją na przeciwległym biegunie.

 

P. Nilsson-Jarvandi urodziła się w Göteborgu. Do aktywności politycznej zainspirował ją kierunek, w jakim zmierza Szwecja, m.in. fakt podpisania przez ten kraj Światowego Paktu w sprawie Migracji. Szwedka doszła do wniosku, że jej kraj zmierza w złym kierunku, twierdząc, że masowa imigracja jest problemem.

– Moi drodzy rodacy, nie jest kłamstwem to, że mamy w Szwecji problem z gangami gwałcicieli i większość grupowych gwałtów jest popełniana przez ludzi, którzy mogliby być deportowani ze Szwecji – powiedziała podczas jednego z protestów młoda Szwedka.

Nastolatka wyraża swój sprzeciw wobec ideologii LGBT i globalizacji.

 

Źródło: NCzas.com

100 thoughts on “Prawicowa konkurentka Grety Thunberg

  1. tak, smutna sprawa, ale kogo to tam obchodzi/!, świat jest męski, męskie są władze, decyzje, a mężczyźni to olewają, gdy kogoś się tam gwałci, chyba że ich córkę, matkę, żonę… ale wtedy to musztarda po obiedzie, islamskim bandytom, śmieciom, sekciarzom w to graj… kobiety są słabe, mają gorzej i są bezbronne w dzisiejszym świecie, zresztą jak zawsze (II wojna światowa).

    1. Chciały równouprawnienia, niezależności od MSŚ to mają gwałty i obojętność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.