fbpx

PE ogłosił alarm klimatyczny

INFO: Parlament Europejski przyjął rezolucję o alarmie klimatycznym, deklarując, że Unia Europejska zobowiąże się do zredukowania do zera emisji gazów cieplarnianych do 2050 r.

 

Tuż przed szczytem klimatycznym COP25 w Madrycie, który odbędzie się w dniach 2-13 grudnia PE przyjął rezolucję ogłaszającą alarm klimatyczny w Europie i na świecie. Europosłowie chcą, by Komisja Europejska podjęła kroki legislacyjne na rzecz ograniczenia globalnego ocieplenia do progu poniżej 1,5°C.

W oddzielnej rezolucji PE wezwał władze Unii do opracowania strategii na rzecz neutralności klimatycznej do 2050 r.

 

Źródło: europarl.europa.eu

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
Piotr GrembowiczAntytroll system v1.0Cyprian Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

tak, paranoja ekologiczna jest faktem, terroryzm, zbiorowe ogłupienie i oczadzenie, ale z drugiej strony syf jest coraz większy na ziemi i coraz więcej ludzi zdycha na raka, alergie, stany zapalne – grzebanie w genach w imię nauki, postępu, trendu, mody, poprawy bytu, zdrowia, “walki z głodem”, modyfikacje genetyczne; taka też żywność sztuczna, zwyczajnie niezdrowa etc. RIP dla ludzkości

Antytroll system v1.0
Gość
Antytroll system v1.0

Mam pomysł jak ograniczyć emisję gazów. Niech sinceriusze gumiorze wyłączą komputery i pójdą uprawiać grządki 🙂 hahaha Albo nie, bo dzięki nim mamy wciąż rosnące 10% poparcie :))

Cyprian
Gość
Cyprian

Postęp!!! Józef Stalin wprowadził gospodarkę planową z cyklem 5cio letnim, czerwone odbyty z Eurokołchozu poszły dalej i wprowadziły cykl 30letni.