Parada równości i… dzieci

INFO: W norweskim Oslo miała miejsce coroczna parada równości, w której wzięła udział m.in. premier Erna Solberg.

 

W trakcie marszu p. Solberg stwierdziła, że parada jest dowodem na “otwartość norweskiego społeczeństwa”. Jednocześnie polityk poruszyła temat… tożsamości seksualnej u dzieci.

– Chyba największym wyzwaniem jest rozbudzenie seksualne i zrozumienie tożsamości dzieci oraz młodych ludzi. Wiemy z doświadczenia, że np. młodzi ludzie popełniają samobójstwa, bo są inni – powiedziała premier.

W paradzie równości w Oslo wzięło udział aż 50 tys. ludzi – to rekord. Paradę po raz pierwszy w historii odwiedziła też para książęca.

 

Źródło: norwaytoday.info

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
JackHolbornKRZYSZTOFLeszy Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JackHolborn
Gość
JackHolborn

W Norwegii postemp postąpił już na tyle, że funkcjonariusze socjal-inżynierii już nie muszą silić się na czarowanie podległego społeczeństwa i mówią wprost, że chodzi o “rozbudzenie seksualne” dzieci, a nie żadną “edukację seksualną”. To są niebezpieczni wykolejeńcy i zajmują stołki ministrów…

KRZYSZTOF
Gość
KRZYSZTOF

Kolejni socjalpoprawniacy oderwani od rzeczywistości w kraju Breivika. Norwegowie sa wyćwiczeni w milczeniu jak my za Stalina, tam każdy donosi, wiec konspiracja jest immanentnie związana z codziennym życiem. Za wino na stole przy dzieciach zabierają im pociechy i przekazują homo popaprańcom pod policyjnymi palkami, zbuntujesz sie to ci przywala i zamkną w wiezieniu!!! Powiesz cos na pedzia- wiezienie i grzywna w tysiącach koron!! zbuntujesz sie bo ci Paciaty zgwałcił zone, długotrwale wiezienie i ostracyzm wsrod tubylcow, bo przecież inni chcą “normalnie” żyć i miec święty spokój. Wolność nawet nie jest marzeniem, to fikcja niedościgła dla skandynawow, oni w ogole nie… Czytaj więcej »

Leszy
Gość
Leszy

“młodzi ludzie popełniają samobójstwa, bo są inni” – czyli w Norwegii bardzo słabo z tą otwartością?