fbpx

Otyli kosztują podatników fortunę!

INFO: Otyli obywatele hiszpańscy kosztują krajową gospodarkę aż 2,8 mld euro rocznie, które są potrzebne na dodatkową opiekę zdrowotną.

 

Aktualnie w Hiszpanii żyje 18 mln osób z nadwagą i otyłością. Ich leczenie obciąża aż 7% krajowego budżetu.

“Otyłość to jeden z największych problemów zdrowotnych ciążących na systemie służby zdrowia” – napisano w raporcie hiszpańskiego stowarzyszenia leczenia otyłości.

 

Źródło: www.theolivepress.es

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
JanuszPiotr Grembowicz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janusz
Gość
Janusz

No coż, każdy rodzi się z góry zaplanowaną liczbą oddechów, liczbą kroków do wykonania, liczbą kilogramów potraw do przetrawienia, liczbą litów gorzały do wtoczenia w organizm, liczbą stosunków (pomińmy milczeniem, czytają dzieci) itp/itd… Zatem, jeśli nie będziesz ponad wyznaczoną tobie granicę upijał się, biegał zbyt intensywnie, kochał zbyt namiętnie, palił zbyt dużo fajek itp/itd, to po prostu dożyjesz sędziwego wieku. Zatem jak dla mnie, żadne odkrycie, żadna rewelacja. Ktoś zżarł w swoim parszywym życiu swoje lub wychlał swoje, to musi odejść.

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

Tak, jak w haśle otyli żyją krócej, więc mniej żreć! a dziś im mniej się je tym lepiej, bo zdrowiej – mniej chemii!
Ciekawe, że tu akurat patrzy się, na co idą podatki pracujących, a przy bezwzględnym i bezlitosnym (czasem wręcz morderczym) ściąganiu to już nie – typowa schizofrenia socjalistyczna.