fbpx

Ochrona klimatu ogołoci kieszenie podatników

INFO: Dogmatyczne podejście Niemiec do ochrony klimatu może przynieść opłakane skutki. Okazuje się, że już wkrótce wprowadzone zostaną rozwiązania, które dotkną podatników, na początku w Niemczech, a potem innych krajach.

 

Z wewnętrznego dokumentu niemieckiej Federalnej Agencji Ochrony Środowiska wynika, że jeśli mają zostać spełnione założenia obniżki emisji gazów cieplarnianych, to należy wprowadzić wyższy podatek od ceny oleju napędowego, zlikwidować ulgę podatkową dla dojeżdżających do pracy, podnieść cenę benzyny, a także opłaty za przemieszczanie się i podatek drogowy. Zaleca się także wprowadzenie ograniczenia prędkości na autostradach, podniesienie ceny biletów lotniczych.

– Niemcy, aby wypełnić założenia klimatyczne, „ogolą” z pieniędzy swych obywateli do samej skóry, a potem przyjdzie pora na nas. Prowadzimy wymianę handlową z Niemcami, są oni naszym największym partnerem biznesowym i tak wielkie podwyżki w zasadzie wszystkich towarów, ze względu na wzrost cen transportu, uderzą w naszą gospodarkę, jak tsunami – konkludują redaktorzy portalu Świat Rolnika.

 

Źródło: SwiatRolnika.info

2 thoughts on “Ochrona klimatu ogołoci kieszenie podatników

  1. ps. w sumie i ostatecznie, rzeczywiście w ten sposób ten klimat nas zniszczy! cha cha

  2. a tak, tak, wzrost podatków, czyli biedy, nędzy, bezrobocia i wcale nie będzie czyściej, ani nie zdrowie i czy bezpieczniej!
    Proszę, nie piszcie o tym kretyństwie CO2, ociepleniu klimatu itp., bo to aż mdli… – to jest domena lewicy, czerwonych, demosratów, socjalistów i komunistów itd.! non RIP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.