fbpx

Niemieckie media przerażone nadchodzącym kryzysem

INFO: Niemieckie media wezwały rząd do podjęcia działań, które zapobiegłyby kryzysowi gospodarczemu – podaje stooq.pl.

 

Media wypominają rządzącym bezczynność i zakłamywanie rzeczywistości. “Po powrocie z wakacji kanclerz ogłosiła, że będzie bezczynnie obserwować spowolnienie gospodarcze. A SPD proponuje podnoszenie podatków. Kto to wszystko widzi, zaczyna podejrzewać, że w rządzie trwa strajk. Zostanie on zawieszony dopiero wtedy, gdy będzie już za późno” – pisze “Die Welt”.

“Nadszedł moment, w którym państwo musi interweniować jako czynnik stabilizujący. Należy wystartować z zakrojonym co najmniej na pięć lat programem rozwoju infrastruktury” – postuluje z kolei “Frankfurter Rundschau”.

 

Źródło: stooq.pl

77 thoughts on “Niemieckie media przerażone nadchodzącym kryzysem

  1. Mam sposób na trolli: sariuszy sinceri guma itd. Treść przez nich pisana jest bez sensu, prowokują, niszczą dyskusję, nie czytają argumentów. Ponieważ są albo opłacani, albo chorzy psyhicznie, żadna dyskusja z nimi nie ma sensu. Portal nie usuwa ich tylko dlatego, że jest wolnościowy. Proponuję za każdym razem czytać najpierw nick i omijać trolli NIE CZYTAJĄC (aby nie dać się sprowokować). ONI i tak będą pisać (bo są opłaceni lub chorzy psyhicznie) ale jeśli NIKT, ABSOLUTNIE NIKT nie przeczyta ani postu, nie będą psuć ciągłości dyskusji. Traktujemy ich jak uciążliwą reklamę – po prostu omijamy. To spowoduje, że ich skuteczność spadnie do zera, my odzyskamy poziom dyskusji, a oni będą tracić siły i pieniądze na bicie piany.

    1. Wydaje mi się, że tym, co powstrzymuje redakcję od usuwania ich wpisów jest ich forma, a konkretnie brak chamstwa i prowokacyjnych wulgaryzmów, tak typowy dla większości trolli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.