Niemiecka minister za stanowczą walką z mową nienawiści

INFO: Niemiecka minister sprawiedliwości p. Krystyna Lambrecht chce zaostrzenia prawa dotyczącego tzw. mowy nienawiści w Internecie.

 

– Musimy rozmawiać o lęgowisku, na którym rośnie skrajnie prawicowa przemoc. Słowa stają się czynami – stwierdziła minister. – W Internecie obserwujemy również coraz większą brutalizację, nienawiść i agitację. Tutaj powinniśmy postawić sprawę jasno, że Internet nie jest prawną próżnią – dodała.

P. Lambrecht chce, by internetowe platformy były obligowane do raportowania władzom wszystkich postów zachęcających do nienawiści rasowej i podżegania do zabijania.

 

Źródło: politico.eu

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
Alieksandr Siergiejewiczbasza Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
basza
Użytkownik
basza

Polit-poprawna dyktatura będzie narastać, nie łudźmy się! Goszyści walczyć będą z hejtem, ale oczywiście tylko prawicowym! No bo przecież lewica, to sama równość, wolność, braterstwo. No i miłość nade wszystko, miłość, i to jak najbardziej różnoraka. A to facet z facetem, to baba z babą, może (już niedługo!) stary dziad z niepełnoletnim, albo ktoś-tam z kozą… wrrrróć! Z kozą – nie! Na kozy trzeba będzie jeszcze poczekać. A nienawiść będzie zakazany, tylko miłość, i miłość. A kto jest lepszym przykładem na jej moc, jak nie faceci, którzy w tygodniu mogą mieć nawet i kilkunastu, różnych kochasiów, no kto? No może… Czytaj więcej »

Alieksandr Siergiejewicz
Gość
Alieksandr Siergiejewicz

Coś sobie pomyliłeś literę “u” z rosyjskiego alfabetu 🙂