fbpx

Nielegalni imigranci pracują na lotniskach!

INFO: Szwedzka policja aresztowała nielegalnego imigranta, który, pomimo nakazu deportacji, pracował w strefie bezpieczeństwa na sztokholmskim lotnisku Arlanda.

 

Imigrant, który pracował jako mechanik, został aresztowany podczas kontroli po zakończonej pracy w strefie bezpieczeństwa, pomimo że posiadał jedynie wizę turystyczną. Kierownik bezpieczeństwa lotniska określił ten incydent jako poważny, twierdząc, że wszyscy zatrudnieniu powinni przechodzić wnikliwe kontrole. Wcześniej, w tym samym tygodniu na lotnisku złapany został inny zatrudniony nielegalny imigrant.

Firma Swedavia, która jest odpowiedzialna za prowadzenie największych szwedzkich lotnisk oraz Szwedzka Agencja Transportu twierdzą, że nie jest możliwe sprawdzanie statusu każdego zatrudnionego na lotnisku, utrzymując, że ta odpowiedzialność spoczywa na samych dyrekcjach poszczególnych lotnisk.

 

Źródło: aftonbladet.se

2 thoughts on “Nielegalni imigranci pracują na lotniskach!

  1. ps. w Niemczech islamiści też mają tam chyba pracować i w autobusach! to nie żart! Deutschland ist wirklich tot

  2. cha cha ale głupota jak w Niemczech czy Francji, widać zaraźliwa – PC – więc zgodnie z trendem i tam ma być! więc dalej do dzieła!… dlaczego Skandynawia tak upadła tak nisko i samobójczo?! to robota Lewicy – Czerwonych – demosratów – socjalistów zdaje się… na pewno, bo któż by inny tak spartolił ten piękny zakątek ziemski; dobrze, że jest tam ten NORD Front vide net; jakoś się bronią, ale garstka ich, niewielu, musztarda po biedzie jak to mówią… zgroza, szkoda ludzi zwykłych tylko…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.