fbpx

Muzułmanie chcą indoktrynować Norwegów

INFO: Trzy stowarzyszenia muzułmańskie z Norwegii chcą rozdawać Norwegom… Koran.

 

Ma to być reakcja na incydent sprzed 2 tygodni, gdy organizacja Stop islamizacji Norwegii spaliła świętą księgę muzułmanów. W sumie do rozdania ma być 10 tys. egzemplarzy Koranu.

– Myślę, że ludzie są ciekawi, co znajduje się w Koranie i co wyznają muzułmanie – powiedział p. Hamza Ansari z meczetu w Oslo.

 

Źródło: norwaytoday.info

88 thoughts on “Muzułmanie chcą indoktrynować Norwegów

  1. Świadkowie Jehowy rozdają swoją wersję Biblii (nie wziąłem, mam katolicką, kilka różnych tłumaczeń na polski), Mormoni – Księgę Mormona z przyległościami (wziąłem, przejrzałem – nonsens moim skromnym zdaniem), niektórzy protestanci również aktywnie dystrybuują Biblię (w kilku hotelach miałem okazję przewertować, nie zauważyłem jakichś herezji, ale też nie wgłębiałem się), czemu muzułmanie nie mieliby rozdawać Koranu – ich kasa, ich sprawa. Kto chce ten weźmie, kto chce przeczyta. Wolność, prawda?

    Osobiście nie zetknąłem się z Koranem i bardzo miernie mnie to interesuje, ale jakbym miał i się nudził, to bym zerknął na chwilkę, z czystej ciekawości.

  2. Nie jestem ciekawy, co jest w Koranie, ale wiem, że gdy ludzie zindoktrynowani tym obłąkańczym systemem ideowo-politycznym chcą w imię “religii” islamu zabijać na ulicach ludzi, których kompletnie nie znają, nigdy na oczy nie widzieli, nic im złego nie zrobili, dają aż nadto przykładu, że islam powinien być zdelegalizowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.