fbpx

Macedonia Północna bliżej NATO

INFO: Rząd Macedonii Północnej podpisał projekt ustawy o ratyfikacji traktatu północnoatlantyckiego. Toruje to drogę kraju do członkostwa w NATO.

 

Projekt ustawy o ratyfikacji traktatu ma zostać przyjęty w parlamencie. Jeśli to nastąpi, Macedonia Północna będzie mieć utorowaną drogę do NATO.

Rząd zatwierdził projekt ustawy, by przyspieszyć głosowanie w parlamencie, zanim ten zostanie rozwiązany przed zaplanowanymi na kwiecień 2020 r. przedterminowymi wyborami.

 

Źródło: republika.mk

60 thoughts on “Macedonia Północna bliżej NATO

  1. Witam serdecznie i na początek chciałbym zapytać o to jak myślicie dlaczego w naszym kraju podatek akcyzowy czyli paapierosy alkohol, benzyna, wszystko co ma akcyzę to około 60% całego naszego budżetu a np w takiej Holandii Akcyza wynosi około 12%. Mają za to bardzo wysoki poziom wpływów do budżetu z tytułu podatku dochodowego.

    Czy w Polsce mieszkają sami Pijacy, Palacze i Automobiliści ? W czym leży problem i kto to potrafi to naukowo wyjaśnić?

    Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

  2. Witam serdecznie społeczność forum i na początek chciałbym zapytać was o to jakie portale internetowe goszczą najczęściej w waszych przeglądarkach i jakie są wasze preferencje w tej dziedzinie ?

    Ja np. odwiedzam agregator newsów z różnych portali którego jestem skromnym administratorem https://www.xmc.pl co go wyróżnia od innych witryn tego typu ? sami sprawdźcie i oceńcie 🙂

    Liczę na ciekawą i merytoryczną dyskusję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.