fbpx

Kłamstwa Biedronia w PE

INFO: CEP Robert Biedroń na forum Parlamentu Europejskiego skarżył się na projekt ustawy dotyczącej edukacji seksualnej w Polsce. Co ciekawe, środowisko polityczne, z którego wywodzi się p. Biedroń, projektu ustawy nawet nie czytało.

 

– Mamy 2019 rok, a prowadzimy dyskusję, jakbyśmy byli w średniowieczu. Rząd PiS w ostatnią środę przedstawił nowelizację projektu dotyczącą penalizacji edukacji seksualnej. To projekt pisany pod dyktando lobby pedofilskiego, bo stwarza piekło dla ofiar, a otwiera niebo dla pedofilii (…) Gdyby Pan komisarz wygłosił swoje słowa w Polsce po wprowadzeniu tego prawa, groziłaby mu kara 5 lat więzienia – grzmiał z mównicy polityk Wiosny.

Wypowiedź p. Biedronia wywołała niemałe poruszenie w gronie deputowanych PiS, a głos zabrał CEP Patryk Jaki.

– Mówicie o “kryminalizacji edukacji seksualnej”, a tymczasem nikt z Was nie przeczytał nawet tej ustawy. Czytam Państwu ustawę. Artykuł 1: Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Czyli nie “kryminalizacja edukacji”, tylko zakaz propagowania pedofilii! – powiedział p. Jaki.

 

Źródło: TelewizjaRepublika.pl

48 thoughts on “Kłamstwa Biedronia w PE

  1. ZGROZA!!! TFU…I KOLEJNE ZMARNOWANE MILIONY PODATNIKÓW I NIELICZNYCH CIĘŻKO PRACUJĄCYCH W PRYWATNYCH FIRMACH, NA SWOIM, NA DZIAŁALNOŚCI… HELL AWAITS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.