Kłamstwa Biedronia w PE

INFO: CEP Robert Biedroń na forum Parlamentu Europejskiego skarżył się na projekt ustawy dotyczącej edukacji seksualnej w Polsce. Co ciekawe, środowisko polityczne, z którego wywodzi się p. Biedroń, projektu ustawy nawet nie czytało.

 

– Mamy 2019 rok, a prowadzimy dyskusję, jakbyśmy byli w średniowieczu. Rząd PiS w ostatnią środę przedstawił nowelizację projektu dotyczącą penalizacji edukacji seksualnej. To projekt pisany pod dyktando lobby pedofilskiego, bo stwarza piekło dla ofiar, a otwiera niebo dla pedofilii (…) Gdyby Pan komisarz wygłosił swoje słowa w Polsce po wprowadzeniu tego prawa, groziłaby mu kara 5 lat więzienia – grzmiał z mównicy polityk Wiosny.

Wypowiedź p. Biedronia wywołała niemałe poruszenie w gronie deputowanych PiS, a głos zabrał CEP Patryk Jaki.

– Mówicie o “kryminalizacji edukacji seksualnej”, a tymczasem nikt z Was nie przeczytał nawet tej ustawy. Czytam Państwu ustawę. Artykuł 1: Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Czyli nie “kryminalizacja edukacji”, tylko zakaz propagowania pedofilii! – powiedział p. Jaki.

 

Źródło: TelewizjaRepublika.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
mirmanuPaweł K. Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
manu
Użytkownik
manu

Dlaczego akurat pedał Biedroń zabiera głos? Bo każdy pedał to pedofil. Proste.

mir
Użytkownik
mir

Na zasadzie, że każdy pijak to złodziej? Czy masz jakieś przesłanki?

Paweł K.
Gość
Paweł K.

ZGROZA!!! TFU…I KOLEJNE ZMARNOWANE MILIONY PODATNIKÓW I NIELICZNYCH CIĘŻKO PRACUJĄCYCH W PRYWATNYCH FIRMACH, NA SWOIM, NA DZIAŁALNOŚCI… HELL AWAITS