fbpx

Holandia: Eutanazja 17-letniej dziewczyny

INFO: W Holandii eutanazji poddano 17-letnią dziewczynę, która stwierdziła, że nie jest w stanie żyć z traumą po gwałcie, którego ofiarą padła w dzieciństwie.

17-letnia Noa Pothoven z Arnhem poprosiła o śmierć z powodu cierpień z dzieciństwa. Jako dziewczynka była ofiarą molestowania i gwałtu. Przez lata walczyła ze stresem pourazowym, depresją i anoreksją.

Zgodnie z holenderskim prawem eutanazja nie wymagała zgody rodziców. Noa zmarła w niedzielę.

Źródło: breitbart.com

5 thoughts on “Holandia: Eutanazja 17-letniej dziewczyny

  1. Panie Januszu następnym razem radzę lepiej zbadać sprawę, gdyż takimi wpisami tylko się Pan ośmiesza. Zgadzam się Pana poglądami gospodarczymi, ale światopogląd sprzed 120lat. Żałosne!

  2. To nie prawda! Nastolatka nie otrzymała zgody na eutanazję. Siedemnastoletnia Holenderka zmarła 2 czerwca w swoim domu, ponieważ odmówiła przyjmowania płynów i pokarmu.

  3. To dziwne. Depresję można leczyć. Najgroźniejszym objawem tej choroby to skłonności samobójcze, pojawiające się z powodu zaprzestania podawania leków lub braku wsparcia przez najbliższych i nieakceptowania chorego. Albo artykuł jest niekompletny albo medycyna holenderska stoi gorzej od naszej i lepiej chorego uśmiercić. Dla psychiatry wołanie o śmierć to wołanie o pomoc osoby nie myślącej trzeźwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.