fbpx

Francuski senat chce zaostrzenia ustawy o noszeniu symboli religijnych

INFO: Francuski senat przyjął poprawkę rozszerzającą ustawę o zakazie noszenia symboli religijnych w miejscach publicznych. Dotyczy ona nie tylko muzułmańskich chust, ale również żydowskich jarmułek i chrześcijańskich krzyży.

 

W 2004 r. we Francji wprowadzono kontrowersyjną ustawę zakazującą noszenia symboli religijnych we wszystkich instytucjach publicznych. Zgodnie z poprawką zasada ta będzie obowiązywać również dorosłych, którzy odprowadzają swoje dzieci do szkoły, czyli w trakcie podróży.

Poprawka wróci do izby niższej parlamentu, gdzie prawdopodobnie nie zostanie ona przyjęta.

 

Źródło: EUObserver.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
baszaklioes vel pislamistasinceritas Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Ale jaja, Maja! Już mi internet wyłączyli. Do Krzyśka mówię więc z POdziemia: Katole Ciebie w głowę bili, Lecz nie zawiodła Twoja chemia! Czujesz, jak całun kraj spowija… To Kościół, to INKWIZYCYJA!!! Ach, Pieczyńskiego pragnie upiec „Organizacja, która Geę Ciągle zniewala…” Tylko głupiec Może wyśmiewać Twą ideę! Ukryj się, Krzysiu! (Czarownice Wezmą Cię chętnie pod spódnice.) Nowiny nie są dobre. Wanda Ostrzega z Maćkiem: „Do maszyny Nas oblężniczej może banda Przywiązać. Katosku…syny Jak Bruno Schultza nas podpalą!“ To nie Ty, Krzysiu?… Olga!?… Halo! – Tak, to ja, Olga! Jestem młoda, Z dużego miasta, wykształcona. I bardzo jest mi Polski szkoda…… Czytaj więcej »

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Zakaz Chrystusowania.

basza
Użytkownik
basza

Tiaaa, i zakaz 10 przykazań….