fbpx

Feministki pójdą za kratki?

INFO: Hiszpańskie stowarzyszenie chrześcijańskich prawników chce ukarania feministek, które w maju 2014 r. podczas procesji w Sewilli paradowały z wielką waginą, mającą symbolizować Matkę Boską.

 

Wg prawników była to zbrodnia nienawiści i atak przeciwko uczuciom religijnym. Feministkom grozi grzywna w wysokości co najmniej 3 tys. euro oraz rok pozbawienia wolności.

 

Źródło: www.theolivepress.es

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
basza1084JackHolborn Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
1084
Gość
1084

Jakim uczuciom? Satanistów? Wierzący w Boga ma w nosie jakiekolwiek podobizny, bo Bóg wyraźnie zakazał w przykazaniach takich praktyk. Tak samo jak czczenia świętych, Matek Boskich i innych guseł.
Jest jeden Bóg, i pozamiatane. A cały folklor to gusła ciemnego ludu.

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Wystarczyłoby zarżnąć jedną, a na ścierwie przybić kartkę ze słowami: “nóż czeka na kolejną bohaterkę”. Okazałoby się, ile w nich zapału ideowego.

basza
Użytkownik
basza

Eeech Jack’u, ta Twoja miłość bliźniego, nie ma co 🙂
Ja też uważam te babiszony za szkodliwe, szurnięte, i warte jakiejś kary. Ale, na niebiosa! — ta musi mieć wprawdzie wyraźnie odstraszające działanie, ale też być jakoś-tam proporcjonalna do przewinienia. No tak, w przypadku tak wulgarnego obrażania Wiary rozważania o proporcjonalności są zależne od wyznawanego światopoglądu, a więc niejednoznaczne.

Ja bym te krowy wytaplał w smole, wytarzał w pierzu, i filmik z całości tej zabawy WyWWiesił, ku przestrodze.