fbpx

Centralna Rada Żydów ostrzega przed AfD

INFO: Przewodniczący Centralnej Rady Żydów w Niemczech, p. Józef Schuster przestrzegł przed zawiązywaniem koalicji z AfD – donosi wp.pl.

 

 – Mam wrażenie, że część AfD staje się coraz bardziej populistyczna. Wystarczy prześledzić debaty wewnątrz tej partii, by poczuć niepokój: nie idą w kierunku umiarkowania, lecz raczej stają się coraz gorsze – powiedział p. Schuster w rozmowie z “Welt am Sonntag”. – AfD jest moim zdaniem o wiele bardziej związana z prawicowym ekstremizmem niż to pokazuje na zewnątrz. Podsyca strach oraz wspiera klimat wykluczenia mniejszości – dodał.

 

Źródło: wp.pl

4 thoughts on “Centralna Rada Żydów ostrzega przed AfD

  1. Żydzi ostrzegają, żydzi zabraniają, żydzi wskazują…A potem oburzają się jak ktoś im wytknie wtrącanie się w nieswoje sprawy.

    1. Ludzie z namaszczeniem słuchają każdego słowa wypierdzianego przez Żyda, więc Żydzi utwierdzają się w przekonaniu, iż są ważni.

      1. Lech Kaczyński, największy mąż stanu od czasów Kazimierz Wielkiego, z wielką radością powitał zarząd loży Bnai Brith po reaktywacji ( nie mylić z Matrix – reaktywacja).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.