fbpx

Brytyjskie 6-latki będą uczyć się masturbacji

INFO: Brytyjski rząd dokonał zmian w edukacji seksualnej. Dzięki zmianom 6-latki będą uczyć się masturbacji.

 

W brytyjskich szkołach wprowadzony został program edukacji seksualnej “Wszystko o mnie”, w ramach którego dzieci będą uczyć się “samostymulacji” oraz tego, że dotykanie swoich “części intymnych” w łóżku lub wannie jest całkiem normalne.

W części zatytułowanej “Dotykanie się” skierowanej do 6- i 7-latków nauczyciele mają wyjaśniać dzieciom, że “wiele osób lubi się łaskotać lub głaskać, ponieważ może to być przyjemne”.

 

Źródło: DailyMail.co.uk

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
pislamista Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pislamista
Gość
pislamista

Zadanie dla państwa polskiego Jakub Baryła to trudność nowa Na drodze, którą wciąż postęp kroczy. (Przykład nie z Pawki wziął Morozowa!) Postępowanie jednak się toczy. Rodziców z sądu kurator wzywa. Źle wychowali katole Kubę… Ich syn paradę przecież przerywa; Z krzyżem wyczynia straszną rozrubę! Czy kogoś zabił, ranił, obraził? Nie, znacznie gorzej: obudził wielu! Antyrasistom się tym naraził… Kuba mieć nie chce w Polsce burdelu!!! Z krzyżem stanąwszy piękną paradę Blokował jeden piętnastolatek. Czy może Polsce dać postęp radę?… Trzeba się zająć problemem matek! Trzeba i ojców wiąć do galopu! Przykładnie karać to wychowanie, W którym wzbronione jest, by chłop… Czytaj więcej »