fbpx

Black Friday na cenzurowanym

INFO: Francuscy parlamentarzyści chcą wprowadzenia zakazu reklamowania Czarnego Piątku, twierdząc, że zakupy przyczyniają się do marnotrawstwa i niszczenia klimatu.

 

Komisja parlamentarna przyjęła poprawkę do ustawy antyśmieciowej, wzywając do wprowadzenia zakazu reklamowania tzw. Czarnego Piątku. W opinii posłów zakupy z okazji Czarnego Piątku powodują “nadkomsumpcjonizm” i marnotrawstwo.

 

Źródło: newseu.cgtn.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
6 Autorzy komentarzy
JamesmagVictorLamkrakusmalgondricco Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jamesmag
Gość
Jamesmag

Horseshoes of the virtuosity, hemin and pyrex, crash, and exterminator. tadalafil pretend containers usually satisfactory the rate online type medications are.

VictorLam
Gość
VictorLam

how you can take spoken of your smartphone annulus, here. tadalafil As noticeably as you press the former fragility, you’re polymerization.

malgond
Użytkownik
malgond

Zakaz czarnego piatku spowoduje pojawienie sie bialego piatku albo czarnej soboty.

ricco
Gość
ricco

Konserwatyści i ultrakatolicy myślą podobnie. Bzdurą są liberalne mrzonki, jakoby ludzkie potrzeby były nieograniczone. Ludzkie potrzeby są jak najbardziej ograniczone, w miarę obiektywne i niezmienne. Reszta, to jakieś marzenia i fanaberie, wcale do życia nie potrzebne.

krakus
Użytkownik
krakus

I napisał to przeżarty gościu leżący na miękkiej kanapie w murowanym budynku podłączonym światłowodem do globalnej sieci teleinformatycznej, przy pomocy wynalazku wyprodukowanego na drugim końcu świata z użyciem minerałów ziem rzadkich. Wypieprzaj do lepianki w lesie i nie zawracaj głowy konsumentom o nieograniczonych potrzebach.

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

jak?! oni albo ocipieli, albo nie dostali łapówki lub bardzo chcą!; zgroza