fbpx

W Chinach leczą z homoseksualizmu!

INFO: W Państwie Środka działa co najmniej 96 ośrodków i szpitali, które prowadzą terapie leczenia z homoseksualizmu.

 

Pociąg do osób tej samej płci był w Chinach uważany za chorobę psychiczną do 2001 r. Do obecnie działających ośrodków (które funkcjonują też w publicznych szpitalach) trafiają najczęściej osoby, wysłane tam przez swoje rodziny. Leczy się je, stosując leki, akupunkturę, hipnozę czy elektrowstrząsy.

Organizacje LGBT twierdzą, że homosie trafiają do tych miejsc często wbrew swojej woli, pod naciskiem bliskich.

 

Źródło: www.channelnewsasia.com

105 thoughts on “W Chinach leczą z homoseksualizmu!

  1. A to ciekawe, ktoś z Was już skorzystał? Może Krzysio, co “poślubił” prawnika?

  2. “Leczy się je, stosując leki, akupunkturę, hipnozę czy elektrowstrząsy”.

    Tak, leczy się. Bardziej jestem ciekaw efektów, bo nie chodzi o to, żeby gonić króliczka. Nie wydaje mi się, żeby akupunktura, czy hipnoza mogły pomóc. Leki? Chyba głównie otępiają i mają mnóstwo działań ubocznych. Jedynie elektrowstrząsy dają jakąś nadzieję, tyle że po takiej kuracji delikwent może w ogóle stać się aseksualny i utracić część pamięci biograficznej.

  3. O zgrozo! Oglądnąłem wczoraj jakieś “Gwiezdne Wojny”. Jak to możliwe, że tego filmu nie zakazano. Imperium … sami faceci, czyli geje i dodatkowo jest ich tylu, że potwierdzają tezę, że w związkach homo rodzi się więcej dzieci (tu chyba tylko chłopców) niż w hetero. I na dodatek źli.
    No a ci dobrzy, to hetero, pełno kobiet. Co na to LPG? Normalnie ja nie mogę.

  4. cha dobre, tak trzymać, ale skuteczniej będzie kamieniołomy o chlebie i wodzie, ciężka praca albo na polskiej strefie ekonomicznej za półdarmo z robolami.

    1. Przecież polscy robole to geje jakich mało, cały dzień w gebie szyjka od butelki, a po pracy zmieniają butelkę na kolegę, myslalem ze chcesz ich wyleczyc a nie zachecic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.