fbpx

Chińczycy przejęli żony muzułmanów

INFO: Według źródeł Radia Wolna Azja, chińscy urzędnicy sypiają z muzułmankami, których mężów zamknięto w “obozach reedukacyjnych”.

 

Władze prowadzą od 2017 r. kampanię, w ramach której islamskim rodzinom przydzielono urzędników, będących ich “opiekunami”. Taki urzędnik ma zająć się i zadbać o ideologiczny rozwój rodzin, z których mężczyźni trafili do “obozów reedukacyjnych”.

“Opiekunowie” pojawiają się w rodzinach na kilka dni co dwa miesiące. Ponieważ warunki mieszkaniowe osób z islamskiej mniejszości Ujgurów są dość ubogie, rodziny często śpią razem z wizytującymi ich urzędnikami w jednym łóżku. Władze zapewniają jednak, że nie otrzymały żadnych sygnałów od odwiedzanych Ujgurów, w których skarżyliby się na te sytuacje.

Szacuje się, że w “obozach reedukacyjnych” może przebywać nawet 1,5 mln Ujgurów. Poddawani są tam m.in. szkoleniom zawodowym i ideologicznym, które mają u nich wykorzenić religijny fundamentalizm.

 

Zobacz także: Chiny niszczą muzułmańskie cmentarze

 

Źródło: rfa.org

41 thoughts on “Chińczycy przejęli żony muzułmanów

  1. cha cha good job, Chińczyki są więc ok jak widać, tylko oni potrafią się rozprawić z tymi psami muzułmańskimi i obronić nas i nasze kobiety, bo na pewno nie UE ani Nato!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.