USA uznały legalność żydowskich osadnictw

INFO: USA zmieniły swoje stanowisko w sprawie żydowskich osadnictw na okupowanym Zachodnim Brzegu, nie uznając ich już za niezgodne z prawem międzynarodowym.

 

Sekretarz stanu USA p. Michaś Pompeo powiedział, że status Zachodniego Brzegu należy do negocjacji dla Izraelczyków i Palestyńczyków. Izrael przyjął ten krok z zadowoleniem, co jest odwróceniem stanowiska poprzedniego prezydenta.

Osadnictwa to społeczności założone przez Izrael na terenach okupowanych od czasu wojny w 1967 r. Od dawna są źródłem sporów między Izraelem a społecznością międzynarodową i Palestyńczykami.

 

Źródło: www.bbc.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
klioes vel pislamistakar_macPaweł K. Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Brawo! – Prawo dla nadludzi Straszliwa zbrodnia antysemityzmu! Polska dryfuje w kierunku faszyzmu! Trzydziestocztero-(prawie pięcio!)-latek Powinien nigdy już nie wyjść zza kratek! Naruszył święty obóz na Majdanku. Wieżyczkę uznał, jak wiatę przystanku, Za swoje lokum. Zbił po pijanemu Szybę w strażniczej wierzyczce!… WIEM CZEMU. Wszystko przez mleko, co ssał piersi matki! Wybił tę szybę w wieżycce, ostatki Gazów puszczając. A puszczał je z lelit, Aby gazować Żydów!!! – NIE CHCE ELIT. Cham nie chce elit! Lecz chce powtórzenia Zagłady Żydów… Szukał ocalenia, Dziurawiąc szybę, bo gazu (Cyklonu) Woń doprowadzić go mogła do zgonu. Osiem lat kary tylko polskie prawo Tu… Czytaj więcej »

kar_mac
Gość
kar_mac

Z POLSKIEGO punktu widzenia, każdy byle nie Trump!
https://stop447.info/

Paweł K.
Gość
Paweł K.

walka klasowa (?!) trwa i punkt widzenia, tzn. nacisku i mocy sprawczej!