Król Bahrajnu: uwolnienie gospodarki jest naszą polityką – Oficjalny portal Janusza Korwin-Mikkego

Król Bahrajnu: uwolnienie gospodarki jest naszą polityką

INFO: JKM Hamad bin Isa Al-Khalifa, król Bahrajnu, podczas spotkania z lordem Piotrem Mandelsonem, ministrem biznesu, przedsiębiorstw i reformy regulacyjnej Wielkiej Brytanii, powiedział, że polityką Bahrajnu jest "uwolnienie gospodarki i przyciąganie inwestorów".

W spotkaniu uczestniczyli również JE Khalifa bin Salman Al-Khalifah, premier, oraz Jego Wysokość Salman bin Hamad Al-Khalifa, następca tronu i przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego.

Król podkreślił "szczególne stosunki dwustronne między Bahrajnem a Wielką Brytanią" oraz wskazał na "potrzebę otwarcia większej ilości perspektyw współpracy dwustronnej w dziedzinie handlu i inwestycji, w celu służenia wspólnym interesom obu krajów".

Następca tronu natomiast powiedział, że sposobem na zwalczanie obecnego kryzysu gospodarczego jest wspieranie międzynarodowego wolnego handlu i wprowadzenie większej przejrzystości w systemach bankowych. Dodał, że "dzięki kierownictwu obecnego króla, prywatny sektor w Bahrajnie cieszy się pełnym poparciem".

Źródło: www.alwaqt.com
Opracował: Zafer Balbous

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x