Izrael handluje unijną pomocą!

INFO: Komisja Europejska skrytykowała Izrael za plany sprzedaży infrastruktury, która jest unijną pomocą udzieloną palestyńskim wioskom na Zachodnim Brzegu i została skonfiskowana przez władze państwa żydowskiego.

Wg rzecznika unijnej misji w Jerozolimie, p. Szadiego Othmana, sprzedaż zajętego mienia ma być przeprowadzona przez Cogat – instytucję odpowiedzialną za operacje cywilne na terytoriach palestyńskich. Mienie przekazane Palestyńczykom przez UE w ramach pomocy humanitarnej zostało przejęte przez Izrael w 2018 r. Z informacji unijnej misji, cytowanych przez agencję AFP, wynika, że są to dwie klasy szkolne zbudowane z prefabrykatów, dwa namioty i trzy szopy.

Źródło: wpolityce.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
slepowronodmieniony Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
slepowronodmieniony
Użytkownik
slepowronodmieniony

Traktują ich jak podludzi, dokładnie tak jak kiedyś hitlerowcy traktowali ich. Wydaje mi się, że tylko z jednego powodu, a jest nim meczet Al Aqsa, który stoi tam, gdzie nie powinien, czyli na Wzgórzu Świątynnym i przeszkadza w budowie Świątyni. Judaizm który jest protoplastą chrześcijaństwa i islamu nie ma swojej głównej świątyni! Trzeba tu rozumieć Żydów. Sytuacja wydaje się patowa. Jak to rozwiązać? Kraje arabskie się nie zgodzą na zburzenie meczetu…