Feminizm to nie ekstremizm?

INFO: Agencja bezpieczeństwa państwa Arabii Saudyjskiej twierdzi, że post na jednym z kont w mediach społecznościowych przypadkowo sklasyfikował feminizm jako ekstremizm.

 

Film promocyjny klasyfikował feminizm, homoseksualizm i ateizm jako niebezpieczne idee, ostrzegał Saudyjczyków przed nimi i wzywał do zachowania czujności.
Animowany klip został opublikowany na koncie Prezydencji Bezpieczeństwa Państwa na Twitterze. Agencja podlega bezpośrednio królowi Salmanowi.

 

Źródło: www.bbc.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
Rewolucja Komunistyczna dopadła już Królestwo ASPaweł K. Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

good job, systemy/programy się nie mylą; bo jeśli nie, to co?! przynajmniej to mają tam zdrowe… do czasu, zaraza homo/pede, femina etc. się rozprzestrzenia

Rewolucja Komunistyczna dopadła już Królestwo AS
Gość
Rewolucja Komunistyczna dopadła już Królestwo AS

Tak, rozprzestrzenia się. Dopóki panował król Abdullah, to AS raczej była bezpieczna od różnych feminizmów, jednak wraz z objęciem tronu przez Salmana w 2015 r. rozpoczął się proces lewaczenia (częściowe prawa wyborcze kobiet, możliwość prowadzenia samochodów przez kobiety, możliwość pracy kobiet bez zgody męża, czy moja wisienka na torcie – małżeństwo tylko z kobietami od 18 r.ż.). Ten ostatni, ekstremalnie feministyczny pomysł zablokował jednak najwyższy przywódca religijny AS – wielki mufti, i wciąż nie istnieje w AS żaden minimalny wiek wymagany do zawarcia małżeństwa. Widać wyraźnie, że król Salman realizuje kolejno wszystkie postulaty feministów (nie są to z pewnością jego… Czytaj więcej »