fbpx

Feminizm to nie ekstremizm?

INFO: Agencja bezpieczeństwa państwa Arabii Saudyjskiej twierdzi, że post na jednym z kont w mediach społecznościowych przypadkowo sklasyfikował feminizm jako ekstremizm.

 

Film promocyjny klasyfikował feminizm, homoseksualizm i ateizm jako niebezpieczne idee, ostrzegał Saudyjczyków przed nimi i wzywał do zachowania czujności.
Animowany klip został opublikowany na koncie Prezydencji Bezpieczeństwa Państwa na Twitterze. Agencja podlega bezpośrednio królowi Salmanowi.

 

Źródło: www.bbc.com

26 thoughts on “Feminizm to nie ekstremizm?

  1. good job, systemy/programy się nie mylą; bo jeśli nie, to co?! przynajmniej to mają tam zdrowe… do czasu, zaraza homo/pede, femina etc. się rozprzestrzenia

    1. Tak, rozprzestrzenia się. Dopóki panował król Abdullah, to AS raczej była bezpieczna od różnych feminizmów, jednak wraz z objęciem tronu przez Salmana w 2015 r. rozpoczął się proces lewaczenia (częściowe prawa wyborcze kobiet, możliwość prowadzenia samochodów przez kobiety, możliwość pracy kobiet bez zgody męża, czy moja wisienka na torcie – małżeństwo tylko z kobietami od 18 r.ż.). Ten ostatni, ekstremalnie feministyczny pomysł zablokował jednak najwyższy przywódca religijny AS – wielki mufti, i wciąż nie istnieje w AS żaden minimalny wiek wymagany do zawarcia małżeństwa.
      Widać wyraźnie, że król Salman realizuje kolejno wszystkie postulaty feministów (nie są to z pewnością jego własne przemyślenia, przypadkowo zbieżne z linią rewolucji komunistycznej). Jednak to, co wyprawia Salman to – w co trudno uwierzyć – dopiero wstęp. Prawdziwa masakra rozpocznie się po jego śmierci, gdy władzę weźmie młody następca tronu (radykalny lewak). Możemy być pewni, że za naszego życia zobaczymy zdjęcia z ulic AS, na których będą spacerować młode Saudyjki pokazujące nagie brzuchy i uda, czy plecy. To może stać się nawet w ciągu kilku lat, zależnie od tego, jak długo będzie dane żyć obecnemu królowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.