fbpx

Korwin-Mikke: PiS jest gorszy od Niemców z września1939!

Od moru i Morawieckiego…                            

Parę osób oburzyło się, że porównałem działalność „rządu” PiSu do działań Wehrmachtu w kampanii wrześniowej 1939 roku. Niestety: „Liczby decydują!” – jak uparcie powtarzał śp.Jan Fryderyk Benzenberg – więc nie wycofuję się z tego twierdzenia ani na iotę! 

Przede wszystkim: ludzie – bo ludzie są najważniejsi. Otóż, o czym wiele razy wspominałem, w Polsce giną dziesiątki tysięcy ludzi. Nie chodzi o CoViD-19 – z powodu tego wirusa umiera mniej-więcej tyle samo osób na całym świecie, całkowicie niezależnie od tego, czy władze cokolwiek robią, czy nie. Działalność naszego „rządu” jest CAŁKOWICIE nieskuteczna – podobnie jak działania wszystkich rządów na świecie (poza Białorusią, Brazylią i Szwecją, które postanowiły nie robić tych głupot i pozwoliły ludziom żyć normalnie). 

Za to wskutek mobilizacji całej medycyny do „walki z koronawirusem” zaczęli masowo umierać inni ludzie. Średnio 16.000 (szesnaście tysięcy – małe miasteczko w całości!!) umiera miesięcznie z powodu działalności zabójców z „rządu”, którzy blokowali im dostęp do lekarzy. Przez pięć miesięcy daje to 80.000 ofiar „rządu polskiego”. 

Podczas kampanii wrześniowej zginęło 66.000 osób. 

Podczas tej kampanii zniszczono sporo mienia: zbombardowane budynki, zniszczone mosty itd. Są to spore straty. Jednak straty spowodowane przez „nasz rząd” są znacznie większe!! Lock-downy, kwarantanny… 

Znanego historyka p.prof.Aleksandra Krawczuka spytano: „Jak przeżył okupację?” Odparł: „Mieszkałem na wsi, żadnego Niemca na oczy nie widziałem!”. Otóż ogromna większość Polaków we wrześniu 1939 roku też żadnego Niemca na oczy nie widziała (mamy odmienne wrażenie, bo dziennikarze zajmują się tylko tymi, którzy ich widzieli…). Natomiast rozporządzenia „naszego rządu” dotknęły wszystkich mieszkańców naszego pięknego kraju. I przyniosły im dotkliwe straty finansowe. 

Straty, które polskiej gospodarce wyrządził „nasz rząd” są znacznie większe od strat spowodowanych przez Niemców we wrześniu. Trzeba jednak powiedzieć sprawiedliwie: dlaczego? Otóż po pierwsze dlatego, że dotyczą wszystkich Polaków, włącznie z dziećmi, którym zabroniono chodzić do szkół. A po drugie dlatego, że Wehrmacht wygrał tę wojnę w trzy tygodnie – a „nasz rząd” miał na niszczenie Polski cały rok. 

I nie chodzi o to, że to „rząd” PiSu. Siedziałem w Sejmie i widziałem, jak cała ta lewacka opozycja, od RAZEM po PO, naciskała na „rząd”, by robił jeszcze więcej, by jeszcze więcej wydawał na tę „walkę”…

…od czego straty byłyby jeszcze większe!!

– Janusz Korwin-Mikke

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

8
Dodaj komentarz

avatar
6 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
6 Autorzy komentarzy
VevasydayCentrystasinceritassariuszNonick Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Vevasyday
Gość
Vevasyday
sinceritas
Gość
sinceritas

Oczom nie wierzę, że zmarnował Pan taką okazję do przypomnienia, że oprócz tego wszystkiego Hitler nakładał na Polaków niskie podatki.

Centrysta
Gość
Centrysta

Śmierć d***kratycznym imperialistom ze zgniłego Zachodu !!

comment image

sariusz
Gość
sariusz

“Zrozumcie! Nie ma żadnego najazdu Wermachtu! Został on wymyślony przez szukających sensacji dziennikarzy pragnących podnieść nakłady gazet i słuchalność radia. Gdyby rząd i Marszałek Śmigły-Rydz nie zrobili nic, to by nie było żadnych ofiar! Oni jednak uwierzyli w inwazje i wyprowadzili Wojsko Polskie w pole. No i wtedy a to ktoś spadł z konia, komuś innemu rozerwał się w ręce granat, wreszcie poszczególne oddziały zaczęły strzelać do siebie wzajemnie, myśląc, że to Wermacht. I stąd te ofiary. Zburzone domy nie są wynikiem żadnych nalotów, tylko ….. ” W tym miejscu urywa się stenogram z odczytu Onufrego Morwina-Kikke pt. “Rzekoma inwazja… Czytaj więcej »

Nonick
Gość
Nonick

Nie kryję się ze zdecydowaną antypatią do pisu więc przeczytawszy tytuł oczy mi się zaświeciły: “NARESZCIE JKM się po nich przejedzie!. W końcu nastąpi jasność w temacie insynuacji jakoby JKM sympatyzował z pisem!!!”. Po lekturze trochę mi przeszło….Owszem, JKM chyba przekroczył jakiś Rubikon i dalsze insynuacje w temacie “Janusz skrycie kocha Jarosława” będą odbierane jako realizowanie prawa do nieuprawnionych opinii ale…. Pierwsze drobne zastrzeżenie – jeśli miałbym już porównywać to Niemców z 1939 porównałbym raczej do samego koronawirusa (wrogowie), walkę rządu z nim do kampanii wrześniowej (też przegraną) a pis do sanacji. Nie mam nic przeciwko porównywaniu pisu do wszelkich… Czytaj więcej »

Centrysta
Gość
Centrysta

Radykałowie wszystkich narodów jednoczcie się,
albowiem bliskie jest zwycięstwo putinizmu !

comment image

Hans Asperger
Gość
Hans Asperger

Libertarianie to wrogowie NATO !!

https://imgur.com/5OTnx6Z

Hans Asperger
Gość
Hans Asperger

comment image