fbpx

Amerykanie kłamią ws. zamachu na tankowiec?

INFO: Właściciel tankowca, który stał się celem zamachu na wodach Zatoki Omańskiej twierdzi, że amerykańska wersja jest błędna.

Prezes japońskiej firmy Kokuka Sangyo Ltd., która jest właścicielem zaatakowanego tankowca, twierdzi, że wersja wydarzeń przedstawiona przez amerykańskich wojskowych zdecydowanie odbiega od tego, co się rzeczywiście wydarzyło. Zdaniem prezesa Yutaka Katada tankowiec był celem pocisku, a nie miny, jak twierdzą Amerykanie. Media, które przytoczyły zdanie właściciela tankowca Kokuka Courageous czekają obecnie na komentarz Pentagonu.

Iran od początku zaprzeczał, jakoby miał cokolwiek wspólnego z atakiem na tankowce. Zdaniem Teheranu atak ten nie był przypadkiem, gdyż miał miejsce w czasie, gdy z oficjalną wizytą przebywał w Iranie japoński premier Shinzo Abe.

Źródło: www.cnbc.com

One thought on “Amerykanie kłamią ws. zamachu na tankowiec?

  1. Ot, mamy sojusz z międzynarodowym bandytą. Tylko patrzeć, jak z Redzikowskiej, ekhem, ekhem, tarczy “przypadkiem” poleci na wschód Tomahawk z głowicą jądrową… Tzn. wcale nie musi być w nim atom, ale ponieważ technicznie MOŻE w nim być, to po wykryciu startu rakiety Rosjanie odpowiedzą tak, JAKBY tam rzeczywiście był atom. Strach się bać.

    Oczywiście, wszystkich polityków, zwłaszcza tych poklepywanych po plecach przez Trumpa, momentalnie wywieje z Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.