fbpx

Zakaz pływania z delfinami

Pixabay.com

INFO: Nowa Zelandia zakazuje pływania z delfinami butlonosymi po spadku ich liczby.

 

Rząd Nowej Zelandii zabronił turystom pływania z delfinami butlonosymi w celu ratowania walczących gatunków.

Według Departamentu Ochrony badania wykazały, że ludzie „zbyt mocno kochali delfiny”, a interakcja człowieka „miała znaczący wpływ na zachowanie populacji podczas odpoczynku i karmienia”.

Zakaz pływania z delfinami butlonosymi dotyczy tylko organizatorów wycieczek w regionie Bay of Islands na wyspie Północnej, który jest popularny wśród turystów ze względu na ciepły klimat i złote plaże.

 

Źródło: www.theguardian.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
pislamista Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pislamista
Gość
pislamista

Tęcza w wodzie Ponieważ Wisła płynęła słabiej Z pomocą skoczył z Czaskoskim Rabiej. Main streem z Warsiawki, co w Polskę płynie, Bardziej od Wisły zapachem słynie. TVN, G.óW.no, Newsweek i inne W sadzeniu tęczy są wręcz nagminne. I oto wreszcie szambo wybiło, I Polskę Wisłą ubogaciło! Zapach zachwyca, jak po paradzie… A więc się Robcio klepnął po zadzie I do Rabieja śle słowa owe: Całuję w oczko (czekoladowe)! Tęcza widoczna z kosmosu Na darmo Kościół Polskę zadręcza, A Korwin pragnie kontrrewolucji. Oto z kosmosu widoczna tęcza Na kształt warszawskiej w Wisłę polucji! Rewolucyjnie woda się mieni Barwami tęczy, paradą wionie…… Czytaj więcej »