fbpx

Świadkowie Jehowy przepraszają swoje ofiary i płacą odszkodowania

INFO: Jeden z najwyższych rangą członków władz Kościoła Świadków Jehowy przyznał, że będą wypłacone rekompensaty australijskim ofiarom nadużyć seksualnych dzieci.

Jeden z 7 członków Ciała Kierowniczego nadzorującego organizację Świadków Jehowych, p. Galfryd Jackson, podczas wideoprzesłuchania przed australijską Królewską Komisją ds. Wykorzystywania Seksualnego Dzieci przeprosił wszystkie ofiary Świadków Jehowy. Zobowiązał się też w imieniu władz kościoła do współpracy i skoordynowania procedur dochodzenia roszczeń dla ofiar wykorzystywania seksualnego. Komisja zidentyfikowała ponad 1000 nadużyć seksualnych dzieci wśród Świadków Jehowy w ciągu 60 lat.

Źródło: www.smh.com.au

Opracował: DeKo

3 thoughts on “Świadkowie Jehowy przepraszają swoje ofiary i płacą odszkodowania

  1. Kto napisał ten “wywód bzdór”, sekta GANGSTERÓW, Świadkowie jehowy, nie przeprasza.
    Geoffrey Jackson, na przesłuchaniu przed komisją w Australii kręcił jak mógł.
    Jedynie Putin miał ikrę, by to MASOŃSKIE, przez Żydów zarządzane ścierwo ZDELEGALIZOWAĆ.

  2. Co to za bzdura z tymi przeprosinami ?!??! Sekta nigdy nie przeprasza za swoje zbrodnie i kłamstwa !!! MASOŃSKA SEKTA ANTYCHRYSTA !!!

  3. Świadkowie Jehowy z automatu nie przepraszają, co jest związane z przyznaniem się do winy. Cała relacja z przesłuchań w Australii jest na youtube i tam nie ma ani jednego zadania o przeprosinach. Ostatnio premier Australii w swoim imieniu przeprosił ofiary pedofilii i przeprosił, że nie słuchał głosu narodu, żeby zbadać ten proceder odpowiednio szybciej. ŚJ na całym świecie płacą wielomilionowe odszkodowania, żeby sprytnie zredukować straty finansowe teraz rejestrują globalnie odpowiednik polskiej spółki z ograniczoną odpowiedniością. Christian Congregation of Jehovah’s Witnesses Limited.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.