fbpx

Premier zbywa Thurnbeżankę

OPINIA: Premier Australii odniósł się do krytyki szwedzkiej aktywistki Grety Thurnberżanki, która stwierdziła, że australijski rząd nie robi wystarczająco dużo w walce z klimatem.

 

– Australia i australijski rząd będzie opierał swoją politykę na interesie narodowym – powiedział p. Morrison. – Nie będę komentował tego, co obcokrajowcy chcieliby, żebyśmy robili w naszym kraju. Tutaj robimy to, co uważamy za właściwe dla Australii. To zawsze był mój cel. Nie jestem tu po to, aby zaimponować obcokrajowcom. Mam pracować dla Australii – dodał.

 

Źródło: www.lifesitenews.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
Jaro46sinceritasbasza Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jaro46
Gość
Jaro46

Tej thumberg brakuje pasa, mała popsuta dziewucha..

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Hej kuce, a z Wami który premier rozmawiał, kiedy mieliście 16 lat?

basza
Użytkownik
basza

A kiedy i ci “nasi” politycy zaczną tak mówić/myśleć/działać? Wygląda, że nieprędko, bo PiS tylko stroszy piórka, a w MSZ nadal rządzi ekipa zainstalowana przez Geremka, Kaczyńskiemu najwyraźniej to nie przeszkadza, zresztą… gdzieżby śmiał, jeszcze by nowojorski sanhedryn go obsztorcował!

W efekcie, gdy podjęto rozmowy o stosunkach polsko-izraelskich (z naciskiem na historię), to z jednej strony stoła siedzieli Żydzi tamtejsi, a z drugiej… tutejsi. A interes Polski poszedł się paść!