fbpx

INFO: Delegaci z całego regionu Oceanii zebrali się 2 kwietnia na Fidżi, aby dyskutować na temat sposobów poprawy skuteczności gospodarczej oraz koordynacji wspólnych planów ratowaniania gospodarek krajowych.

Do tematów poruszanych przez delegatów należą skutki światowego kryzysu finansowego oraz konieczność zwiększenia wysiłków w celu poprawy efektywności współpracy regionalnej. Na spotkaniu zostaną przedstawione postępy w realizacji planu „Milenijnych Celów Rozwoju”.

– Zwiększenie skuteczności współpracy jest kwestią o wielkim znaczeniu dla regionu Pacyfiku. Dążymy do odpowiedniego nagradzania darczyńców w ramach pomocy regionalnej – powiedział p.Tuiloma Neroni Slade, Sekretarz Generalny Foru.

Źródło: www.eventpolynesia.com
Opracował: Piotr Zieliński

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x