fbpx
Oficjalny portal rozpoznawalnego na całym świecie polityka – Janusza Korwin-Mikkego.
Oficjalny portal Janusza Korwin-Mikkego.

INFO: Fidżyjski rząd zaakceptował nowy program, wg którego hotele oraz miejscowości wypoczynkowe będą zobowiązane do zwiększenia ilości zakupów owoców oraz warzyw produkowanych w kraju.

Zgodnie z założeniami programu lokalni farmerzy zostaną przeszkoleni przez „ekspertów ds. rolnictwa”, którzy nauczą ich hodowli produktów o najwyższej jakości. Szczególnie zadowolony planem jest dyrektor Stowarzyszenia Hotelarzy i Turystyki Wysp Fidżi, p. Dixon Seeto, który twierdzi, że taki ruch będzie doskonałym sposobem na wyjście fidżyjskiej ekonomii z dołka oraz przyniesie spore zyski miejscowym producentom.

P. Seeto dodał, że Fidżyjczycy zaczną bardzo aktywnie zachęcać zagranicznych inwestorów, którzy mogliby wybudować na Fidżi szklarnie i wprowadzić inne nowinki pozwalające na uniknięcie problemów klimatycznych w rolnictwie.

Źródło: www.radioaustralianews.net.au

Opracował: Jarosław Wójtowicz

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x