fbpx
Oficjalny portal rozpoznawalnego na całym świecie polityka – Janusza Korwin-Mikkego.
Oficjalny portal Janusza Korwin-Mikkego.

INFO: W wyniku kryzysu gospodarczego Fidżi musi szukać nowych rynków i niewykluczone, że teraz tamtejsza woda mineralna będzie eksportowana do Azji i na Bliski Wschód.

Fidżyjczycy chcą zmienić kierunek eksportu po tym, jak globalny kryzys ekonomiczny niekorzystnie wpłynął na sprzedaż fidżyjskiej wody w USA. Wg p. Dawida Rotha, dyrektora kompanii Fiji Water, znaczne osłabienie dolara zmusza ich do szukania nowych rynków zbytu. Kompania ta w wyniku kryzysu musiała również zwolnić 90 pracowników.

Fiji Water to największy eksporter wody na Fidżi, a celem Fidżyjczyków jest stworzenie światowego potentata w dziedzinie wód mineralnych. Już teraz woda z Fidżi jest hitem w USA, gdzie zachwalał ją nawet prezydent Benedykt Obama.

Źródło: www.fijilive.com

Opracował: Jarosław Wójtowicz

Subskrybuj
Powiadom o
guest
13 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
13
0
Would love your thoughts, please comment.x