fbpx

Nowa Zelandia legalizuje eutanazję

FUTURO: W przyszłym roku w Nowej Zelandii odbędzie się referendum ws. eutanazji. 

 

Większością 69 do 51 głosów parlament Nowej Zelandii uchwalił ustawę legalizującą eutanazję. Prawo umożliwi osobom nieuleczalnie chorym o ubieganie się o śmierć z pomocą medyczną.

Premier Nowej Zelandii WCz. Jacinda Ardern publicznie wyraziła poparcie dla eutanazji i niechętnie głosowała za referendum. Referendum było żądaniem Pierwszej Partii Nowej Zelandii.

 

Źródło: www.channelnewsasia.com

145 thoughts on “Nowa Zelandia legalizuje eutanazję

  1. ps. Tak narodowi socjaliści to testowali, ale już wcześniej tzw. eugenika była przed wojną; Braun zrobił o tym dobry dokument; polecam (byli tu też polscy naukowcy, pismo, “osiągnięcia”!).

  2. To już lepiej szubienicę… samozagłada ludzkości rozwija się i jest zaraźliwa jak widać, choć np. Sokrates…
    zgroza

    1. To jest taktyka salami: wpierw „na życzenie” zainteresowanego, potem rodzina go będzie już mogła bezkarnie (sic!) „zachęcać”, a gdy uparty staruch jakoś nie będzie się kwapił sam do wyrażenia owej „dobrowolnej” zgody, to znajdzie się kij, jak to zawsze, gdy trzeba psa walnąć!

      W efekcie o „eutanazji” będzie decydował byle-każdy dr Mengele, niecierpliwie ponaglany przez kochającą rodzinkę delikwenta. Czy Wy wiecie, że w większości państw skandynawskich, do szpitala po zwłoki zmarłego już w ponad 50% wypadków żadna rodzina się nie zgłasza?? G**no ich obchodzą doczesne szczątki „umarlaka”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.