NASA: Zmiana klimatu to nie wina ludzi

INFO: Amerykańska agencja kosmiczna NASA już dawno temu przyznała, że zmiany klimatyczne na Ziemi wywołane są przez jej ruch obiegowy wokół Słońca.

 

Po raz pierwszy NASA odkryła zależność ziemskiego klimatu od jej orbity już w 1958 r. Później jednak ta sama agencja zdecydowała się pójść śladem lewicowej agendy i wiązać klimat z działalnością człowieka. To mogło zmienić się w 2000 r., kiedy NASA opublikowała “teorię klimatyczną Milankowicza”, mówiącą, że zmiany klimatyczne są całkowicie naturalne. Jak się jednak okazało, artykuł ten został w zasadzie przemilczany i ciągle czeka na nagłośnienie przez media głównego nurtu.

“Debata o zmianach klimatycznych nie opiera się o naukę. To próba narzucenia przez elitę politycznej i gospodarczej kontroli nad populacją” – napisał jeden z komentujących na stronie Hal Turner Radio Show.

 

Źródło: www.naturalnews.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
Nonick Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nonick
Gość
Nonick

Nikt niczego nie przemilczał, Milankowicz opublikował swoją teorię już grubo przed wojną. Niestety cykle Milankowicza słabo się nadają do zaprzeczania globalnemu ociepleniu bo najczęstszy z nich (czas zatoczenia przez oś ziemską pełnego stożka) ma okres 26 tys. lat a następny (cykl zmian kąta wierzchołkowego tego stożka) bodajże 41 tys. Nawet kumulacja wszystkich cykli nie może spowodować ocieplenia w ciągu kilkudziesięciu lat…