fbpx

L*d chce impeachmentu!

INFO: Ponad połowa Amerykanów chce postawienia prezydenta Donalda Trumpa przed sądem – wynika z sondażu Fox News.

 

Za impeachmentem p. Trumpa i usunięciem go z urzędu jest 51% Amerykanów. Z kolei 43% ankietowanych twierdzi, że p. Trump powinien zostać na stanowisku prezydenta.

Sam prezydent Trump w minionym tygodniu powiedział do doradców, że całe zamieszanie z impeachmentem niepokoi go pod kątem przyszłorocznych wyborów prezydenckich.

 

Źródło: www.washingtonexaminer.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

6
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
5 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
baszajarkokar_macKatarzyna Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kar_mac
Gość
kar_mac

Z punktu widzenia POLSKICH interesów Trump zawiódł! Z tej perspektywy może lepszy będzie nawet jakiś lewicowiec…

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Możliwość bezwizowego wyjazdu do USA to ciut więcej Wolności – może trochę Polaków na tym skorzysta. Mozliwość kupna używanych samolotów bojowych to ciut silniejsza Polska Armia. Wspaniałe przemówienie w Warszawie to prawdopodobnie najlepsza w ostatnich kilku latach w Polsce mowa polityka do Narodu. Jak na prezydenta obcego mocarstwa całkiem nieźle.

kar_mac
Gość
kar_mac

Kupno samolotów to interes dla sprzedającego! Samoloty można kupić w Szwecji, czy Francji. Problemu z wjazdem do USA nie mają chyba naukowcy, artyści, biznesmeni. A o ruchu bezwizowym nie decyduje prezydent!!! I są to, na razie, tylko obietnice. Prezydent Trump nie zawetował ustawy 447. Wprost przeciwnie, jego administracja wspiera bezprawne żądania żydowskiego lobby, a ambasador USA jest bezczelnejsza od dawniejszego sowieckiego. Przy roszczenia izraelskich mówi sie o kwotach 60 – 300 mld dolarów. Jeśli te “wspaniałe przemówienie” jest dla Pani tyle warte to proszę zapłacić to z własnej kieszeni, a nie obciążać tym całego społeczeństwa.

basza
Użytkownik
basza

Masz Kar_mac rację z tymi samolotami, ale to nie koniec:
— one nie przystają do właściwej dla nas doktryny obronnej! To samoloty przenikania, czyli ataku prewencyjnego, który na pewno nie jest sposobem dla nas na powstrzymywanie zagrożenia. Oczywiście zagrażać nam może głównie FR, no i przeciw nim te samoloty mogą zostać użyte z największym prawdopodobieństwem. Ale! — taki wypad mogą chcieć przeprowadzić Amerykanie, więc to oni są zainteresowaniu w lokowaniu tych skrzydeł blisko Rosji. Sprzedawanie ich krajom przyległym może być sposobem na obejście czegoś-tam, np. protestów pacyfistów, albo jakiegoś traktatu.

jarko
Użytkownik
jarko

O które przemówienie w Warszawie chodzi? To, w którym Netanjahu groził wojną Iranowi?

jarko
Użytkownik
jarko

Moim zdaniem nie zawiódł: ciągle nie mamy III WŚ.