Kryzys klimatyczny nie istnieje!

OPINIA: Modele klimatyczne przewidują katastrofę, ale dowody płynące ze świata nic takiego nie pokazują – piszą pp. Tomasz Harris i Jay Lehr z wolnościowego Instytutu Heartland.

 

Wolnościowcy wskazują, że demokratyczni politycy wykorzystują “wzrost temperatur” na świecie do promowania swojej lewicowej polityki.

“Ich zdaniem uznawanie istnienia kryzysu klimatycznego uzasadnia większą kontrolę nad ludźmi w kraju i na świecie oraz transformację naszych systemów energetycznych, społecznych, przemysłowych, gospodarczych i prawnych” – napisali eksperci. “Tzw. kryzys opiera się na niczym innym jak bujnej wyobraźni aktywistów, którzy zbytnio wierzą w modelowe prognozy i ignorują historyczne dane, które mówią nam, że nic nadzwyczajnego się nie dzieje, a modele się mylą” – dodali.

 

Źródło: www.heartland.org

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
silezaurjarko Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jarko
Użytkownik
jarko

Przecież historyczne dane mówią, że dzieje się coś nadzwyczajnego.Tempo wzrostu średniej temperatury na planecie jest bezprecedensowe. Eksperci niechętni transformacji systemów energetycznych powinni mieszkać w domach krytych eternitem, ze ścianami z pustaków żużlobetonowych i jeździć samochodami na benzynę ołowiową.

silezaur
Gość
silezaur

Zmykaj stąd trollu. Tutaj to nie przejdzie. Pomyliłeś portale.